Nepoklekli ani nebodovali. Tak Češi v deseti nestačili na stejně oslabený Wales

Hosté se před duelem nepřipojili k pokleknutí, boj s rasismem vyjádřili tak, že ukázali na nápis na rukávu dresu, odkazující na kampaň s názvem UEFA Respect.
Velkou ranou pro ně bylo, když v 49. minutě dostal červenou kartu Patrik Schick.
Zápas nakonec rozhodl v 81. minutě jediným gólem křídelník Manchesteru United Daniel James.
Gareth Bale v utkání kvalifikace MS 2022 Wales - Česko
Reuters Sport Reuters, Sport
30. 3. 2021 23:02
Prohlédněte si fotografie z kvalifikačního utkání MS 2022, v němž v úterý večer čeští fotbalisté podlehli domácímu Walesu 0:1.