Ronaldo v Gelsenkirchenu roztančil "Růžový balet"

Prohlédněte si .fotografie ze středečních úvodních osmifinálových zápasů ligy mistrů, v nichž Real Madrid v netradičních růžových dresech porazil Schalke a Basilej hrála s Portem 1:1.
Cristiano Ronaldo ani v netradičním růžovém dresu neztratil svoje fotbalové umění a Realu Madrid pomohl gólem a asistenci  k vítězství v úvodním osmifinále Ligy mistrů na hřišti Schalke 04 v poměru 2:0.
Real v loňském osmifinále deklasoval Schalke v Gelsenkirchenu 6:1, ale ve středu v úvodu tolik nedominoval. Devatenáctiletý brankář Wellenreuther, jenž při debutu v LM nahradil zraněné kolegy Fährmanna a Giefera, byl poprvé překonán v 26. minutě.
Hráči madridského týmu navýšili vedení v 79. minutě. Ronaldo na levé straně přešel přes dva protihráče, přihrál Marcelovi a brazilský bek se krásně trefil do horního růžku.
Schalke byla na kolenou, Real dosáhl desáté výhry v Lize mistrů za sebou a vyrovnal rekord Bayernu Mnichov z roku 2013.