Ježek o Limberském: Hezký příklad integrace mentálně postižených sportovců

Sport Sport
15. 9. 2015 22:25
Nejúspěšnější cyklista paralympijské historie Jiří Ježek se na svém facebookovém účtu strefil do fotbalisty Davida Limberského, jehož chování označil jako nejlepší příklad integrace mentálně postižených sportovců až do reprezentace.
David Limberský.
David Limberský. | Foto: Tomáš Liška

Praha - Vtípkům a ironickým glosám o chování Davida Limberského, jenž opilý naboural své bentley a ještě pak slavil gól symbolickým "řízením", nasadil korunu paralympijský vítěz Jiří Ježek.

Úspěšný cyklista na svém Facebooku uvedl, že je skvělé, že podpora handicapovaných sportovců je v Česku na vysoké úrovni, ale začleňování mentálně postižených šlo ještě dál.

"Vždyť kde jinde to mohou nadaní sportovci s inteligenčním znevýhodněním dotáhnout až do reprezentace. Významnou práci na tomto poli odvádí Viktoria Plzeň a fotbalová asociace, konkrétně třeba v případě pana Limberského," napsal nejúspěšnější cyklista paralympijské historie.

Další internetové vtípky na účet krajního obránce Viktorie Plzeň si můžete prohlédnout zde.

 

Právě se děje

před 16 minutami

Na Floridě se zhroutila vícepodlažní budova, na místě jsou záchranáři

Na jižní Floridě se částečně zhroutila několikapodlažní budova. Zda v ní byli lidé a zda si incident vyžádal oběti, není v tuto chvíli podle televizní stanice CNN jasné. Na místě zasahují hasiči.

O zhroucení budovy v okrese Miami-Dade informovaly hasiči na twitteru. V tiskovém prohlášení pak uvedli, že na místě zasahuje přes 80 záchranných jednotek. Objekt se nacházel v městečku Surfside nedaleko Miami Beach. Podle lokální televize byla budova postavena v roce 1981.

Policie na twitteru zveřejnila snímek z místa. Na internetu se objevilo i video trosek budovy; jeho autor poznamenal, že byl ubytovaný v sousedním hotelu. "Jedna z těch obřích budov je pryč. Tady, hned vedle nás," uvedl s tím, že je to "šílené".

CNN se snaží získat komentář od místních hasičů a kanceláře starosty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy