Atlético Madrid dál čeká v Lize mistrů na vítězství, s Karabachem uhrálo jen bezbrankovou remízu

18. 10. 2017 21:37
Fotbalisté Atlétika Madrid ve 3. kole Ligy mistrů překvapivě jen remizovali 0:0 na hřišti Karabachu a po třech zápasech jsou ve skupině C bez vítězství s pouhými dvěma body.
Útočník Atlétika Antoine Griezmann (vpravo) schovává tvář do dlaní, na půdě Karabachu se neprosadil ani on. | Foto: Reuters

Baku - V Ázerbájdžánu nevyužili fotbalisté Atlétika Madrid ani početní převahu v poslední čtvrthodině po vyloučení Dina Ndlovua.

Atlético mělo v utkání hned několik dobrých šancí, ale hráči španělského celku si nedokázali poradit s brankářem Ibrahimem Šehičem nebo pálili vedle. Gól dal v 54. minutě Antoine Griezmann, ale byl v ofsajdu. Hostům nepomohlo, ani když v 75. minutě dostal za simulování druhou žlutou kartu Ndlovu a domácí šli do deseti.

Atlétiku, které bylo v posledních dvou sezonách ve finále a v semifinále, hrozí vyřazení už v základní skupině. V konkurenci Chelsea a AS Řím už si nemůže v dalších zápasech dovolit ztrácet.