Kalouda posílil Slovácko, upsal se mu na tři roky

ČTK ČTK
16. 7. 2014 12:55
Fotbalisty Slovácka posílil záložník Luboš Kalouda. Vicemistr světa do 20 let z roku 2007 dnes podepsal smlouvu na tři roky.
Luboš Kalouda.
Luboš Kalouda. | Foto: Dukla Praha

Uherské Hradiště - Fotbalisty Slovácka posílil záložník Luboš Kalouda. Vicemistr světa do 20 let z roku 2007 dnes podepsal smlouvu na tři roky. Klub o tom informoval na svém webu.

Sedmadvacetiletý odchovanec Brna má za sebou angažmá ve Spartě, CSKA Moskva, Astrachani a 0leksandrii. Naposledy působil v Dukle, kde se však v dubnu domluvil na předčasném ukončení smlouvy.

V české lize má Kalouda bilanci 76 zápasů a 10 vstřelených gólů. Ve Slovácku by se měl pokusit nahradit Jakuba Petra, který odešel do Slavie.

 

Právě se děje

před 26 minutami

Schodek rozpočtu se může přiblížit půl bilionu korunám, připustila Schillerová

Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) připustila, že schodek státního rozpočtu se letos může přiblížit 500 miliardám korun. Nevyloučila to, že požádá Sněmovnu o další zvýšení schodku. Řekla to ve středu v České televizi. Naposledy Sněmovna souhlasila se zvýšením schodku na 300 miliard korun 22. dubna. Před pandemií koronaviru byl schodek rozpočtu letos naplánován na 40 miliard korun.

Nejvyšší deficit doposud měl rozpočet za rok 2009 kvůli dopadům světové hospodářské krize, a to přes 192 miliard korun.

Ke konci května skončilo hospodaření státu schodkem 157,4 miliardy korun z dubnového schodku 93,8 miliardy korun. Květnový výsledek je tak nejhorší od vzniku ČR.

Zdroj: ČTK
Další zprávy