Inter remizoval s Palermem a nevyužil šanci jít do čela ligy

24. 10. 2015 23:01
Fotbalisté Interu Milán remizovali v devátém kole s Palermem 1:1 a nevyužili šanci posunout se do čela tabulky. Boloňa si na poslední chvíli zajistila vítězství 2:1 nad Carpi. Souboj nováčků ve prospěch Boloni zlomil ve třetí minutě nastavení Adam Masina, zajistil svému týmu druhé vítězství v ročníku a posun z poslední příčky tabulky, kam klesl soupeř.
Inter zůstává na druhém místě
Inter zůstává na druhém místě | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté Interu Milán remizovali v devátém kole s Palermem 1:1 a nevyužili šanci posunout se do čela tabulky. Na druhém místě jsou o skóre za Fiorentinou, kterou čeká v neděli přímý souboj o první příčku s AS Řím.

Milánský tým se dočkal na Sicílii vedoucí branky v 60. minutě, kdy Ivan Perišič "uklidil" do prázdné branky přihrávku Jonathana Biabianyho. Domácí však za šest minut srovnali zásluhou Alberta Gilardina a výsledek i díky vyloučení stopera Interu Jeisona Murilla udrželi.

Italská fotbalová liga - 9. kolo:

Empoli - FC Janov 2:0 (44. Krunič, 57. Zieliňski), Carpi - Boloňa 1:2 (24. Letizia - 47. Gastaldello, 90.+3 Masina), Palermo - Inter Milán 1:1 (66. Gilardino - 60. Perišič).