26. 9. 2013 22:54
Inter udržel neporazitelnost v dosavadním průběhu Serie A a je druhý s dvoubodovým odstupem za vedoucím AS Řím.
Kovačič líbá hlavu spoluhráče Cambiassa. Inter porazil Fiorentinu.
Kovačič líbá hlavu spoluhráče Cambiassa. Inter porazil Fiorentinu. | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté Interu Milán porazili v dohrávce 5. kola italské ligy na domácím hřišti Fiorentinu 2:1 a posunuli se na druhé místo tabulky. Hosté z Florencie si naopak prodloužili černou sérii na San Siru na třináct porážek za sebou ve všech soutěžích.

Fiorentina přitom dlouho pomýšlela na první vítězství v Miláně od roku 2000. Po hodině hry ji poslal do vedení z penalty Giuseppe Rossi a náskok hosté drželi až do 72. minuty. Pak se však trefil Esteban Cambiasso a o jedenáct minut později rozhodl o výhře Nerazzurri brazilský obránce Jonathan.

Inter tak udržel neporazitelnost v dosavadním průběhu Serie A a je druhý s dvoubodovým odstupem za vedoucím AS Řím. Třetí Neapol i čtvrtý obhájce Juventus za milánským celkem zaostávají jen o skóre, Fiorentina je s deseti body pátá.