Hokejisté Lva Praha v přípravě vyzvou také Třinec

ČTK ČTK
11. 6. 2014 19:02
Hokejisté Lva Praha sice ještě nevědí, kdo je bude v příští sezoně v Kontinentální lize trénovat, vedení klubu ale již zveřejnilo plán přípravy.
HC Lev Praha - ilustrační foto.
HC Lev Praha - ilustrační foto. | Foto: CPA Eduard Erben

Praha - Hokejisté Lva Praha sice ještě nevědí, kdo je bude v příští sezoně v Kontinentální lize trénovat, vedení klubu ale již zveřejnilo plán přípravy. Finalisté play off předešlého ročníku soutěže se v Praze sejdou v sobotu 19. července a před startem sezony je čeká osm přípravných zápasů.

Lva čekají na úvod dvě soustředění - nejprve ve slovenském Námestově, poté ve Finsku. První zápas Pražané sehrají 31. července, kdy nastoupí v Třinci proti Ocelářům.

Další dva duely odehrají Pražané na severu Evropy, kdy se utkají s nováčkem KHL Jokeritem Helsinky a Ilvesem Tampere, který doposud trénoval Jukka Rautakorpi. Právě tento finský kouč by měl Lva převzít po krajanovi Karim Jalonenovi.

Ve středu 20. srpna se tým v Praze utká s Admiralem Vladivostok a o dva dny později s doposud neupřesněným soupeřem. Generálkou na start v KHL bude turnaj v Petrohradu, kde se Pražané utkají s domácím SKA, Jokeritem Helsinky a Severstalem Čerepovec. Oproti loňsku se tak v české metropoli neuskuteční turnaj Prague Hockey Cup.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy