Hamburk znovu prohrál, porazil ho Jiráčkův Wolfsburg

23. 3. 2012 22:38
Wolfsburg - Hamburk 2:1

Wolfsburg - Fotbalisté Hamburku v německé lize počtvrté za sebou prohráli.

Po porážce 1:2 s Wolfsburgem mohou v případě víkendových vítězství nejbližších pronásledovatelů už v tomto kole klesnout na 16. místo, které znamená baráž o udržení v bundeslize.

Na trávníku se představila hned čtveřice českých fotbalistů - za hosty odehráli celý zápas Jaroslav Drobný a David Jarolím, v základní sestavě Wolfsburgu byl Jan Polák a Petr Jiráček střídal.

Drobný a Jarolím dostanou za gól ze standardky pokutu
Bayern řádí dál, Herthu smetl 6:0. Vyhrál i Dortmund

Po bezbrankové první půli začala druhá pětačtyřicetiminutovka zostra. Hned v úvodní minutě poslal "Vlky" do vedení Mario Mandžukič, jenže z následujícího útoku srovnal v 47. minutě Marcus Berg.

Čtvrt hodiny před koncem rozhodl Marcel Schäfer, který prostřelil Drobného přesně mířenou ranou k tyči z přímého kopu. Hostující hráči tak budou muset platit do klubové pokladny, protože trenér Thorsten Fink vypsal za každý inkasovaný gól ze standardní situace pokutu. Dnes severoněmecký tým ze standardky inkasoval už 21. gól.

Z české čtveřice se do statistik zapsali žlutou kartou Jiráček i Polák, který byl stejně jako Jarolím v průběhu druhé půle vystřídán.