FOTO Statečné sparťanky v Lize mistrů obrat nedokonaly

Sparťanky šly do odvety 1. kola Ligy mistryň odhodlaně, proti Curychu však úvodní jednobrankové manko nesmazaly.
Fotbalistky Sparty v odvetě proti Curychu nedokázaly smazat jednogólové manko a s Ligou mistryň se loučí už po 1. kole.
Hráčky letenského celku měly většinu zápasu převahu,...
... který byl však dlouho hodně bezzubý.
Česká děvčata navíc od 16. minuty opět prohrávala, když se hlavou prosadila Mirjine Selimiová.
Foto: CPA – Eduard Erben
CPA – Eduard Erben
16. 10. 2013 23:53
Fotbalistky Sparty remizovaly v odvetě 1. kola Ligy mistryň s FC Curych 1:1 a v součtu s úvodní porážkou 1:2 v soutěži končí.

Fotbalistky Sparty remizovaly v odvetě 1. kola Ligy mistryň s FC Curych 1:1 a v součtu s úvodní porážkou 1:2 v soutěži končí.

Odvetný zápas 1. kola fotbalové Ligy mistryň:

Sparta Praha - FC Curych 1:1 (0:1)
Branky: 66. Mocová - 16. Selimiová. Rozhodčí: Fearnová (Angl.). ŽK: Krejčiříková - Hummová, Zehnderová. ČK: 84. Krejčiříková. Diváci: 1843. První zápas: 1:2, postoupil Curych.

Sestava Sparty: Vršatová - Tauberová, Bertholdová, Blažková, Vyštejnová - Krejčiříková, Pivoňková, Bartoňová (55. Hloupá) - Danihelková, Mocová (69. A. Šturmová), Ringelová (31. E. Šturmová). Trenér: Podolák.

 

Právě se děje

před 48 minutami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy