FOTO Sparta předvedla úvod jako z říše snů, Šmona bez šance

Tomáš Vaclík slaví gól do sítě Šmony.
Sparta se v utkání skupiny I Evropské ligy utkala s izraleským šampionem Kirjatem Šmona a vlétla na něj neuvěřitelným způsobem. Už v 10. minutě totiž vedla 2:0.
První gól utkání vstřelil již v sedmé minutě Ladislav Krejčí, který dorážel vlastní střelu, jenž po zásahu brankáře Amose poskakoval na brankové čáře.
Velkou radost měl i Léo Kweuke, jenž měl na gólu velkou zásluhu. Právě on hlavou nahrával Krejčímu, který nadvakrát překonal brankáře Izraelců.
Ladislav Krejčí pomohl také ke druhému gólu, který vstřelil Václav Kadlec v 10. minutě. Sparťanský talent se prosadil přesnou ranou k tyči brankáře Amose.
Sport Sport, CPA - Eduard Erben
25. 10. 2012 20:50
Sparta ve čtvrtek sehrála důležité utkání Evropské ligy s izraelskou Šmonou v Praze na Letné a vy můžete vidět zajímavé okamžiky prostřednictvím objektivů našeho fotografa.