FOTO Kovařík neměl trpělivost, Piták musel fanoušky klidnit

Podívejte se na galerii z páteční předehrávky fotbalové Gambrinus ligy mezi Slavií a Příbramí. Sudí Libor Kovařík dvakrát přerušil utkání.
Kapitán domácích Karel Piták musel domácí kotel uklidňovat.
Jenže ani domluva nepomohla. Nejprve Kovařík přerušil zápas jen na pár minut, po přestávce už ale poslal hráče na 10 minut do útrob stadionu.
Až poté se fanoušci uklidnili natolik, aby mohl zápas pokračovat.
Přitom mohli být spokojení. Slavia vedla už v 5. minutě 1:0.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Eduard Erben, Sport
2. 5. 2014 23:59
Podívejte se na galerii z páteční předehrávky fotbalové Gambrinus ligy mezi Slavií a Příbramí.

Více o zápase Slavie - Příbram čtěte ZDE.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 21 minutami

Rektorka Mendelovy univerzity Nerudová doporučila svému nástupci rezignovat

Končící rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová doporučila svému nástupci Vojtěchu Adamovi rezignaci. Expertní komise, jejíž vznik sama iniciovala, našla několik vědeckých pochybení v odborných článcích a doporučila jejich stažení z časopisů. Konference rektorů teď žádá od profesora Adama vysvětlení pochybností o jeho odborných článcích. Podle rektorů případ vrhá špatné světlo na českou vědu.

Nerudovou mrzí, že nyní je v sázce dobré jméno univerzity, kterému věnovala čtyři roky usilovné práce, napsala ve vyjádření. Vojtěch se měl ve středu zúčastnit jmenování nových rektorů na Pražském hradě, ale kvůli nemoci nebyl přítomen. Funkce se měl ujmout od 1. února.

Adam uvedl, že rezignovat na funkci nehodlá. Vytýkaná pochybení nepokládá za tak zásadní, aby vyžadovala rezolutní a nevratný krok.

Zdroj: ČTK
Další zprávy