OBRAZEM Mourinho šílel vzteky, fanoušci Bayernu radostí trhali sítě

OBRAZEM Mourinho šílel vzteky, fanoušci Bayernu radostí trhali sítě
Hrdina. Mario Gomez pokořil slavný Real Madrid.
José Mourinho jako by se snažil křikem zastavit pohromu. Marně. Mnichovské prokletí trvá. Real ještě nikdy v Lize mistrů na půdě Bayernu nevyhrál.
Ale pojďme pěkně po pořádku. Úvodní gól vstřelil takto Franck Ribéry.
Francouzský reprezentant a jeho radost poprvé...
Foto: Reuters
Sport Sport
17. 4. 2012 23:22

Podívejte se na fotky z úvodního semifinále fotbalové Ligy mistrů mezi Bayernem Mnichov a Realem Madrid.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 31 minutami

Policisté obvinili pět lidí a firmu kvůli zakázkám Správy úložišť radioaktivních odpadů

Pět lidí a jednu firmu obvinila policie v souvislosti s veřejnými zakázkami Správy úložišť radioaktivních odpadů. Jde o trestný čin zjednání výhody při zadání veřejné zakázky, při veřejné soutěži a veřejné dražbě, oznámil státní zástupce Jakub Bílý z Vrchního státního zastupitelství v Praze. Podle Seznam Zpráv detektivové od rána zasahují v budově správy úložišť v centru Prahy.

Za zjednání výhody při zadání veřejné zakázky, při veřejné soutěži a veřejné dražbě hrozí odsouzeným podle odstavců tohoto paragrafu trestního zákoníku, na které žalobce odkázal, vězení až na osm let.

Podle serveru Hlídač státu uzavřela správa úložišť v posledních letech 626 smluv v celkové hodnotě sedm miliard korun. Seznam Zprávy píšou, že policisté se zajímají o roli ředitele správy Jana Prachaře v některých tendrech.

Správa úložišť se stará o bezpečné ukládání radioaktivních odpadů, provozuje jejich úložiště a podílí se na přípravě hlubinného úložiště jaderného odpadu. Správu úložišť v roce 1997 zřídilo ministerstvo průmyslu a obchodu, od roku 2001 je organizační složkou státu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy