Severočeši vyčarovali v Evropské lize dvojitý úder

Prohlédněte si fotografie z odvety 3. předkola Evropské Ligy, v němž si fotbalisté Liberce i Jablonce triumfy na hřištích soupeřů zajistily postup do dalších bojů.
Jablonec v dramatické odvetě třetího předkola vyhráli na hřišti oslabené Kodaně 3:2 a napravili domácí porážku 0:1.
Jablonec na stadionu Parken ve 14. minutě poslal do vedení Tomáš Wágner, v úvodu druhé půle zvýšil Slovák Ján Greguš.
Závěrečnou půlhodinu sice dánský tým dohrával bez vyloučeného Benjamina Verbiče, přesto skóroval Nicolai Jörgensen. Třetím gólem odpověděl Martin Pospíšil, ale Federico Santander těsně před koncem opět snížil. V závěru už hosté těsný náskok udrželi.
Severočeši mají dál šanci, že se na pátý pokus poprvé dostanou do skupinové fáze pohárů.
ČTK Sport reuven schwartz, yedioth aharonoth, oz mualem, yedioth aharonoth, ČTK, Sport
6. 8. 2015 22:36