Fandové zapálili za Rajtorala svíčky a prošli Plzní. Díky za vše, smutní boss Viktorie Šádek

František Rajtoral prožil v Plzni nejlepší roky své fotbalové kariéry.
František Rajtoral si vzal život během tureckého angažmá v jednatřiceti letech.
"V těchto chvílích jsou veškerá slova zbytečná, přesto cítím potřebu se alespoň touto cestou krátce vyjádřit. Chtěl bych v první řadě vyjádřit upřímnou soustrast celé rodině a všem lidem z hráčova blízkého okolí. Nic však nezmírní bolest, která zasáhla celou viktoriánskou rodinu," vyjádřil smutek šéf Viktorie Adolf Šádek pro Plzeňský deník.
Současní fotbalisté Plzně se zprávu dozvěděli těsně po zápase se Spartou, který na Letné prohráli 0:2. V takových situacích však jdou sportovní výsledky stranou.
"Všechny góly, body, vítězství a tituly jsou v tuto chvíli nepodstatné, jsme zarmouceni odchodem velkého viktoriána, a především skvělého člověka a kamaráda. Napadají mě v tuto chvíli jen následující slova: Rajty, díky za všechno. Nikdy na tebe nezapomeneme!" pokračoval plzeňský šéf Šádek.
Foto: Tomáš Liška
Sport Tomáš Liška, Sport
Aktualizováno 24. 4. 2017 20:43
Fanoušci Plzně uctili památku bývalého fotbalisty Františka Rajtorala, který spojil nejúspěšnější část své kariéry právě se západočeským klubem. Nejen příznivci Viktorie zapalovali svíčku za jednoho ze strůjců plzeňského novodobého úspěchu, navečer kráčeli fanoušci ve smutečním pochodu městem.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy