Dukla porazila Ústí i podruhé 3:0 a postoupila do čtvrtfinále poháru

10. 11. 2015 18:20
Marek Hanousek.
Marek Hanousek. | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Fotbalisté Dukly hladce postoupili do jarního čtvrtfinále domácího poháru MOL Cupu. Pražané v domácí osmifinálové odvetě porazili druholigové Ústí nad Labem 3:0 a zopakovali výsledek z úvodního zápasu na hřišti soupeře.

Na Julisce v 11. minutě otevřel skóre hlavou Chorvat Jurendič, v nastavení první půle zvýšil z dorážky další obránce Jeřábek. Krátce po změně stran přidal třetí gól Dukly Mareš po úniku Čajiče.

Pohár bude v tomto týdnu během reprezentační přestávky pokračovat dalšími osmifinálovými duely, mezi nejlepší osmičku už před Duklou postoupil finalista minulého ročníku Jablonec.

Odvetné utkání osmifinále MOL Cupu, fotbalového Poháru FAČR:

Dukla Praha - FK Ústí nad Labem 3:0 (2:0)

Branky: 11. Jurendič, 45.+1 Jeřábek, 53. Jakub Mareš. Rozhodčí: Jílek - Fišer, Z. Koval. Diváci: 415. První zápas 3:0, postoupila Dukla.

Sestava Dukly: Chudý - Preissler, Jurendič, Jeřábek, Čajič - Marek Hanousek (76. Mejdr), Považanec, R. Koval - Berger (58. Bezdička), Beauguel, Jakub Mareš (69. Krmenčík). Trenér: Kozel.