Další skandál: Fotbalisté se poprali v pražském baru

Red Spo
25. 6. 2008 7:00
U incidentu byli Martin Fenin a Tomáš Ujfaluši
Milan Baroš a Tomáš Ujfaluši
Milan Baroš a Tomáš Ujfaluši | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

Praha - Další nelichotivá zpráva zasáhla českou fotbalovou reprezentaci. Část mužstva se dostala v pražském baru do slovní potyčky, která v noci na úterý skončila rvačkou.

Informuje o tom internetový server bulvárního deníku Blesk, který se opírá o tvrzení Martina Fenina.

"Nad ránem jsem se dostal do potyčky s jedním člověkem z baru. Společně s kamarády jsme se tam do té doby normálně bavili. Pak byl jeden z nás napaden a já jsem se rozhodl se ho zastat," cituje server slova jednadvacetiletého hráče Frankfurtu.

Čtěte dále: Baroš po vyřazení nadával Brücknerovi, tvrdí Blesk

Do incidentu měla být zapletena čtveřice fotbalistů, kromě Fenina tam nechyběl kapitán Tomáš Ujfaluši, dále Milan Baroš a Radoslav Kováč. Média se však nemohou shodnout na tom, zda Baroš s Kováčem neodešli z baru dříve.

Jak uvádí blesk.cz, fotbalisté byli nejprve v pražském podniku Kozička napadeni slovně. Poté došlo ke strkanici, při níž údajně tekla krev.

"Rvačka skončila bez vážných následků," tvrdí však Fenin, který se přiznal i svému manažerovi Pavlu Zíkovi.

Není to první aféra české fotbalové reprezentace. Velký rozruch naposledy vzbudil skandál kolem pražského hotelu Praha. Po loňské porážce s Německem tam byli někteří hráči přistiženi při oslavě Ujfalušiho narozenin s dámskou společností. Tehdy bylo celé mužstvo potrestáno pokutou ve výši milionu korun.

Čtěte také: Čeští fotbalisté slavili. Zaplatí za to milion

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy