Baroš po vyřazení nadával Brücknerovi, tvrdí Blesk

Red Spo
21. 6. 2008 12:35
Milan Baroš údajně neunesl porážku a svou roli v týmu
Milan Baroš
Milan Baroš | Foto: Aktuálně.cz, Tomáš Adamec

Praha - Vyřazení českého týmu z evropského šampionátu mělo podle sobotního vydání deníku Blesk nečekanou dohru. Milan Baroš údajně sprostě nadával trenéru Karlu Brücknerovi.

Podle bulvárního listu byl český útočník rozčarován ze své role v reprezentačním mužstvu. Na chodbě v ženevském hotelu Grand Kempinski, kde byl národní tým ubytován, pak po vyřazení s Tureckem měl prohlásit: "Jdi do pr..., dědku!"

Čtěte více: Krach na Euru: Nikdo nepropadl. Zářil snad jen Sionko

Blesk pak dodává další informaci, podle níž chtěl Baroš již v průběhu samotného turnaje odjet. Nelíbilo se mu, že v prvním utkání nedostal příležitost. Nakonec si zahrál jen proti Portugalcům.

"Slyšel jsem o tom," měl říci deníku jeden z reprezentantů, jehož jméno pochopitelně noviny neuvádějí.

K situaci se potom vyjádřil také nejvyšší představitel českého fotbalu. Podle šéfa ČMFS Pavla Mokrého svaz prošetří, zda je to pravda.

"Nikdo z realizačního týmu nic neříkal, slyším to poprvé od vás. Ale jestli je to pravda, tak se z toho musí vyvodit důsledky. Vyšetříme to. Musíme být přísní. Tohle si hráč nesmí dovolit," dodal svazový předseda pro Blesk.

Šestadvacetiletý fotbalista měl v minulosti už několikrát problémy se svým chováním. Naposledy na sklonku loňského roku, kdy řídil své Ferrari rychlostí 271 kilometrů v hodině, přičemž jej policisté ve Švýcarsku zastavili a vůz mu byl zabaven.

Čtěte také: Eurosport zařadil Petra Čecha mezi hlupáky Eura 2008

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Lukašenko vyřeší problém s migranty na polských hranicích do konce roku, slíbil

Bělorusko se do konce roku pokusí vyřešit problém s migranty na své západní hranici, slíbil běloruský vůdce Alexandr Lukašenko v rozhovoru, který zveřejnila ruská agentura RIA Novosti. Evropská unie obviňuje Lukašenkův autoritářský režim, že migrační krizi na vnější hranici EU vytvořil v odplatě za sankce, které unie uvalila na Minsk kvůli porušování lidských práv, potlačování opozice a zfalšování loňských prezidentských voleb. Lukašenko obvinění odmítá.

Polsko a částečně i Litva od léta čelí náporu tisíců migrantů, převážně z Blízkého východu, kteří se pokoušejí překročit hranice a dostat se dále do Evropské unie, cílem je často Německo. Migrační krize se vystupňovala na podzim, Varšava se rozhodla začít stavět na hranici s Běloruskem 5,5 metru vysokou zábranu. S Lukašenkem, jehož legitimitu EU odmítla po loňských volbách uznat, minulý měsíc dvakrát telefonicky hovořila končící německá kancléřka Angela Merkelová.

"Já jí (Merkelové) rovnou řekl, že se vynasnažím vyřešit tento problém do Nového roku, protože jej nepotřebujeme. Lidé (migranti) se potloukají po Minsku a Grodnu," uvedl podle ruské agentury Lukašenko.

Bělorusko podle něj požádá uprchlíky z Blízkého východu, kteří se v zemi nacházejí legálně s turistickými vízy, aby se vrátili zpět domů, protože "humanitární koridor" vedoucí do vytouženého Německa nebude. Dodal, že do Iráku se z Běloruska už vrátila více než tisícovka běženců.

Zdroj: ČTK
Další zprávy