Další pirát silnic v Citizens. O průkaz přišel i Nasri

ČTK ČTK
4. 4. 2013 18:01
Samir Nasri se stal po Carlosi Tévezovi dalším hráčem Manchesteru City, který přišel na půl roku o řidičský průkaz.
Samir Nasri si od řízení na půl roku odpočine
Samir Nasri si od řízení na půl roku odpočine | Foto: Reuters

Manchester - Francouzský fotbalista Samir Nasri se stal po Carlosi Tévezovi dalším hráčem Manchesteru City, který přišel na půl roku o řidičský průkaz. Pětadvacetiletý záložník dostal trest za opakované překročení rychlosti, navíc musí zaplatit pokutu 2100 liber (asi 64.000 korun).

Nasri byl původně za přestupky z roku 2011 odsouzen už vloni v červnu. Proti trestu se ale odvolal s tím, že nevěděl o tom, že ho policejní kamery zachytily při rychlé jízdě. Následovat proto muselo nové vyšetřování, dnes se Francouz k prohřeškům přiznal.

Argentinský útočník Tévez byl ve středu odsouzen za řízení bez oprávnění a povinného pojištění k 250 hodinám veřejně prospěšných prací. Navíc dostal nový zákaz řízení na šest měsíců a pokutu 1000 liber (asi 30.500 korun).

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Pekhartův gól rozhodl o výhře fotbalistů Legie v Poznani

Český útočník Tomáš Pekhart skóroval v prvním kole polské ligy po koronavirové pauze a zařídil fotbalistům Legie Varšava výhru 1:0 v Poznani. Vedoucí celek tabulky díky jeho gólu ze 17. minuty udržel osmibodový náskok před gliwickými obhájci titulu.

Bývalý reprezentant Pekhart se v Ekstraklase trefil po únorovém přestupu z Las Palmas podruhé. Čtyři dny po 31. narozeninách snadno doklepl do opuštěné branky míč, který se k němu snesl po nedorozumění domácího gólmana se spoluhráči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy