Sigma si brousila zuby na tři body, Eden se ale nakonec proměnil v "rudé peklo"

Fanoušci Slavie rozehráli svojí pyrotechnikou při zápase s Olomoucí v Edenu učiněné "rudé peklo".
Hanácký nováček vedl od 57. minuty po gólu Martina Hály, ale v posledních 16 minutách otočili skóre Milan Škoda a střídající Stanislav Tecl s Mickem van Burenem.
Slavia porazila Olomouc v lize poprvé po osmi zápasech a na druhém místě tabulky se vzdálila třetí Sigmě na pět bodů.
Při druhém gólu domácích poprvé v české nejvyšší soutěži videorozhodčí změnil původně neuznanou branku.
Slavia začala náporem a hostující brankář se v osmé minutě musel hodně natahovat, aby vyrazil Hušbauerovu střelu.
Sport Milan Kammermayer, Sport
11. 3. 2018 22:13
Prohlédněte si fotografie z nedělního šlágru 20. kola HET ligy, v němž fotbalisté Slavie porazili v boji o druhou příčku tabulky Olomouc 3:1.