Deset branek a pak společný přípitek. Tak bojovaly hvězdy pražských "S" v Silvestrovském derby

I když na hřišti padalo hodně branek, Silvestrovské derby je hlavně o setkávání hráčů, kteří toho spolu na hřišti hodně prožili.
Předtím fanoušci viděli deset gólů, z toho plných sedm v síti Sparty.
Slavia si tak připsala už jednadvacáté vítězství z 31 odehraných ročníků.
Nejlepšími hráči zápasu byli zvoleni brankář Sparty Jaromír Blažek a Karel Piták, který se pod výhru Slavie zapsal hattrickem.
Slavia porazila Spartu už v podzimním ligovém derby a přezimuje v prvoligové tabulce na druhé příčce právě před letenským sokem.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport, Milan Kammermayer
31. 12. 2016 15:37
Prohlédněte si fotografie z 31. ročníku tradičního Silvestrovského derby internacionálů pražských fotbalových rivalů Sparty a Slavie.
 

Právě se děje

před 48 minutami

Patnáctiletý chlapec přežil pád z 19. patra panelového domu v Praze

V Praze na Hájích v pátek odpoledne spadl zřejmě z 19. patra panelového domu patnáctiletý chlapec. Pád přežil, záchranáři ho po uvedení do umělého spánku převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice, řekly mluvčí policie Eva Kropáčová a záchranné služby Jana Poštová.

Událost se stala v Kupeckého ulici po 15:00. "Hasiči na místě osobu vyprostili z přístavby, kam dopadla," řekla Kropáčová. Záchranáři podle Poštové ošetřili na místě patnáctiletého mladíka. "Uvedli jsme ho do umělého spánku, zajistili dýchací cesty, žilní vstup, zajistili podle traumaprotokolu a převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice na traumatologii," uvedla. Policisté nyní zjišťují veškeré okolnosti události a příčinu pádu, dodala Kropáčová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy