Rada se usmíval před zápasem i po něm, fanoušci vyzvali vedení k rezignaci. Nechyběly dělobuchy

Prohlédněte si fotogalerii z premiéry Petra Rady na lavičce Sparty...
Petr Rada převzal Spartu v úterý. Před svojí premiérou proti Zlínu rozdával úsměvy.
Fanoušci však tolik nadšení nebyli. Svůj nesouhlas vůči vedení vyjádřili transparentem.
Radost jim nedělali ani hráči na zeleném pažitu...
...ti se marně pokoušeli o gól.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport, Milan Kammermayer
18. 3. 2017 7:18
Petr Rada ve svém prvním utkání na trenérské lavičce fotbalisty Sparty k výhře nedovedl. Domácí nedali ani gól a se Zlínem remizovali. O zábavu se tak starali fanoušci. Podívejte se na fotografie z Radovy premiéry...
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Česko se ohradilo proti rozšiřování těžby v polském dolu Turów

České ministerstvo životního prostředí v pátek vydalo nesouhlasné stanovisko k rozšiřování polského hnědouhelného dolu Turów u česko-polské hranice. Stanovisko vydalo ve spolupráci s Libereckým krajem a Českou geologickou službou. Ministerstvo to oznámilo v tiskové zprávě. V případě, že by se polská strana rozhodla i přesto těžbu rozšířit, Česko požaduje například finanční kompenzace případných škod nebo vznik těsnící stěny bránící odtékání podzemních vod.

"Stanovisko za Českou republiku je nesouhlasné. Doplněny jsou ale také podmínky, vytvořené ve spolupráci s geology, krajem, obcemi i odbornou veřejností, a Libereckým krajem odsouhlasené, které jsou pro nás absolutně nepřekročitelné, kdyby se Polsko rozhodlo i přes náš nesouhlas v těžbě na Turowě pokračovat," oznámil ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO).

Zdroj: ČTK
Další zprávy