Rada se usmíval před zápasem i po něm, fanoušci vyzvali vedení k rezignaci. Nechyběly dělobuchy

Prohlédněte si fotogalerii z premiéry Petra Rady na lavičce Sparty...
Petr Rada převzal Spartu v úterý. Před svojí premiérou proti Zlínu rozdával úsměvy.
Fanoušci však tolik nadšení nebyli. Svůj nesouhlas vůči vedení vyjádřili transparentem.
Radost jim nedělali ani hráči na zeleném pažitu...
...ti se marně pokoušeli o gól.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport, Milan Kammermayer
18. 3. 2017 7:18
Petr Rada ve svém prvním utkání na trenérské lavičce fotbalisty Sparty k výhře nedovedl. Domácí nedali ani gól a se Zlínem remizovali. O zábavu se tak starali fanoušci. Podívejte se na fotografie z Radovy premiéry...
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Zadina z Detroitu bude hrát do poloviny listopadu v Třinci

Hokejový útočník Filip Zadina z Detroitu zahájí sezonu v Třinci. Oceláři se dohodli s vedením Red Wings na zapůjčení šestky draftu z roku 2018 před novým ročníkem NHL. Dvacetiletý odchovanec Pardubic bude v Třinci působit do poloviny listopadu, pak by se měly v zámoří rozběhnout přípravné kempy. V Třinci se Zadina setká s otcem Markem, který je asistentem trenéra Václava Varadi.

K Zadinově angažmá v Třinci výrazně pomohlo, že se sám hráč bude finančně spolupodílet na uhrazení vysoké pojistky. "I když děláme vše proto, aby se sezona rozjela v řádném termínu, nacházíme se v nejisté době. Bylo by velmi riskantní platit velké množství peněz za pojistku pro hráče NHL, když se může stát, že odehraje třeba jen tři utkání," řekl klubovému webu sportovní manažer Jan Peterek.

"Filip se nabídl, že se na té finanční zátěži bude sám podílet. Je to ohromné gesto, kterého si vážíme a ukazuje to, jak moc stojí o to si v Třinci zahrát," doplnil Peterek na adresu talentovaného střelce, který v NHL odehrál 37 zápasů a nasbíral 18 bodů za devět branek i přihrávek.

S Třincem už Zadina trénoval a nyní je jasné, že dres Ocelářů oblékne stejně jako v minulosti jeho otec, který má v jejich barvách na kontě 338 zápasů. "Pro mě to bylo jednoduché rozhodování. Třinec patří v Česku ke špičce. Myslím, že právě tady jsou ty nejlepší podmínky pro hokej v Česku," prohlásil Zadina.

Další zprávy