Nové koště nemetlo na jedničku, slávisté přišli v Teplicích o vyhraný zápas

Jaroslav Šilhavý začal svoji trenérskou štaci ve Slavii ztrátou vítězství v Teplicích v posledních minutách ligového zápasu.
... a v 6. ligovém kole jen remizovali 2:2.
Na premiéru trenéra Šilhavého bylo zvědavých tolik slávistických fanoušků,...
... že jim nestačil ani základní sektoru pro příznivce hostí a pořadatelé je museli pustit i do vedlejšího.
Šilhavý jim ale moc novinek v sestavě nepředvedl - krom změn vynucených zraněními obměnil jen post brankaře, kde Berkovce v brance nahradil Pavlenka.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
11. 9. 2016 22:16
Prohlédněte si fotografie ze zápasu 6. kola první ligy, v němž fotbalisté Teplic na svém hřišti remizovali s pražskou Slavii 2:2. Hosty vedl poprvé kouč Jaroslav Šilhavý.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Průzkum: Půlce řemeslníků ubylo zakázek, pomoc státu jim nestačí

Každý druhý řemeslník v době epidemie koronaviru v Česku pociťuje nedostatek zakázek, více než třetina přitom nemá úspory vůbec žádné, nebo pouze na jeden měsíc. Pomoc od státu není dostatečná podle 64 procent oslovených řemeslníků. Vyplývá to v průzkumu portálu NejŘemeslníci.cz, jehož se zúčastnilo 532 řemeslnných subjektů. Portál dnes o výsledcích průzkumu informoval ČTK.

Plně nebo částečně může i v době epidemie koronaviru a vládních opatření proti šíření nákazy pracovat 93 procent řemeslníků. Nedostatek zakázek, který pociťuje 49 procent, víc než polovina řemeslníků připisuje obavám zákazníků o zdraví, případně omezením daným vládou. Zákazníci zakázky spíš ruší, menší část je odkládá na později. Téměř polovina dotázaných vnímá jako hlavní problém nedostatek nových zakázek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy