Další odchod ze Sparty, Čivič bude hostovat v Trnavě

Sport Sport
27. 2. 2018 10:07
Fotbalová Sparta potvrdila, že krajní bek Eldar Čivič bude na jaře hostovat ve slovenské Trnavě. Kapitán bosenské jednadvacítky odchází na hostování do do konce aktuálního sezony. Čivič přišel do Sparty loni v létě a za první tým naskočil do šesti zápasů, v nichž si připsal jednu asistenci a viděl červenou kartu. Celkově se jedná už o jedenáctý odchod ze Sparty během zimního období. Trnava aktuálně vede slovenskou ligu s náskokem jedenácti bodů před Slovanem Bratislava.
Eldar Civič
Eldar Civič | Foto: Milan Kammermayer
 

Právě se děje

před 4 minutami

Pražská správa komunikací vypoví smlouvy na reklamní tabule, chce omezit vizuálním smog

Pražská Technická správa komunikací vypoví nájemní smlouvy na reklamní, informační a směrové tabule a reklamy na mostech v její správě. Důvodem je snaha vedení města omezit takzvaný vizuální smog. Některé smlouvy jsou pro správu, potažmo město nevýhodné. Vyplývá to z dokumentu, který schválili pražští radní. Smlouvy správa vypoví třem firmám, a to Směrové tabule.cz, Bulldog reklama a AMMA, jejíž právním nástupcem je společnost Czech Outdoor.

Reklamní zařízení se v současné podobě podle vedení města podílejí na zahlcení prostoru a tvorbě zmíněného vizuálního smogu. "V mnoha případech také představují překážku pěšímu pohybu, neboť jsou umisťovány do prostoru chodníku. Směrové tabule slouží převážně reklamním účelům a duplikují kultivovanější formát na již existujících sloupech a stožárech," píše se v dokumentu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy