Chorý bude z Plzně hostovat v belgickém Waregemu

Sport Sport
5. 10. 2020 16:50
Vytáhlý útočník Plzně Tomáš Chorý bude ve zbytku sezony hostovat v belgickém celku Zulte-Waregem, který si smluvně vyhradil opci na jeho trvalý přestup.
Tomáš Chorý
Tomáš Chorý | Foto: ČTK

"Vzhledem k našemu vyřazení v evropských pohárech by Tomáš neměl tolik herního vytížení, které potřebuje. Hostování je tedy výhodná varianta pro všechny strany, navíc půjde o jeho první zahraniční angažmá. Tomášovi přejeme hodně štěstí," řekl k jeho transferu generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

Chorý do Plzně přestoupil v polovině sezony 2017/2018 z Olomouce. V dresu Západočechů odehrál dohromady 91 soutěžních zápasů a vstřelil 20 gólů. 

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Spolupracovnice Navalného Sobolová zastavila svoji předvolební kampaň

Spolupracovnice ruského opozičního představitele Alexeje Navalného Ljubov Sobolová oznámila na facebooku, že zastavuje svoji kampaň před zářijovými volbami do Státní dumy. K tomu rozhodnutí ji podle jejích slov dovedly obavy o bezpečnost svých podporovatelů v situaci, kdy vláda pronásleduje své oponenty, i skutečnost, že jí jako spolupracovnici organizace, která byla prohlášena za extremistickou, kandidovat zakazuje zákon.

Zdroj: ČTK
Další zprávy