AC Milán opět prohrál a zůstává desátý

8. 3. 2014 23:04
Fotbalisté AC Milán v italské lize podruhé za sebou prohráli, když podlehli Udine na jeho hřišti 0:1. V tabulce zůstal milánský celek na desáté příčce.
AC Milán opět selhal, tentokrát proti Udine
AC Milán opět selhal, tentokrát proti Udine | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté AC Milán v italské lize podruhé za sebou prohráli, když podlehli Udine na jeho hřišti 0:1. V tabulce zůstal milánský celek na desáté příčce. Udine, které se dočkalo výhry v lize po třech bodových ztrátách, vyšla odveta za říjnový duel na San Siru, v němž domácím podlehlo stejným výsledkem.

O jedinou branku zápasu se postaral v 67. minutě devátou trefou v sezoně nejlepší klubový střelec Antonio Di Natale, který doklepl do odkryté branky přízemní centr Bruna Fernandese. Milánský klub má po 27 odehraných zápasech na kontě deset porážek, což je jeho nejhorší bilance od ročníku 1996/97.

Catania doma remizovala s Cagliari 1:1 a zůstává na předposledním, sestupovém místě. Záložník Jaroslav Plašil, který v minulém utkání nastoupil v základní sestavě a odehrál více než hodinu, zůstal tentokrát opět jen mezi náhradníky. Domácí nedokázali přetlačit soupeře ani přesto, že soupeř dohrával posledních dvacet minut bez vyloučeného Danila Avelara.