reklama
 
 

Koukalová dostala výprask, Puskarčíková masáž. Biatlonisté už se zabydlují v Pokljuce

7. 12. 2016 10:18
Podívejte se na fotografie, které nejen čeští reprezentanti umístili na své sociální sítě před dalším dílem Světového poháru v biatlonu, který se o víkendu uskuteční ve slovinské Pokljuce.

Pokljuka - Z českého týmu před druhou zastávkou Světového poháru v biatlonu, který o nadcházejícím víkendu pořádá slovinská Pokljuka, čiší dobrá nálada. Vidět je to ostatně i z fotografií, které čeští reprezentanti umísťují na svých sociálních sítích.

Tak třeba vítězka stíhačky z Östersundu Gabriela Koukalová umístila na Facebook snímek, na kterém trenér Zdeněk Vítek naznačuje, že ji práská přes zadek hůlkami.

"Hurá, je skvělé být zase na Pokljuce! Slunce během tréninku svádělo ke slunění, ale díky Zdendovi Vítkovi mi to dlouho nevydrželo. Pak, že jsou zakázané tělesné tresty!" napsala pod fotku aktuálně druhá žena pořadí Světového poháru.

Hurá, je skvělé být zase na Pokljuce!:) Slunce během tréninku svádělo ke slunění, ale díky Zdendovi Vítkovi mi to dlouho nevydrželo :).. Pak, že jsou zakázané tělesné tresty! :)

Zveřejnil(a) Gabriela Koukalova dne 06. Prosinec 2016

Pravdou je, že právě ve Slovinsku velká kariéra Koukalové (tehdy ovšem ještě Soukalové) začala. Před čtyřmi lety zde vyhrála svůj první závod SP, sprint na 7,5 kilometru a na stejné trati zde triumfovala i před dvěma lety. Sprint je mimochodem v programu závodů i letos, ženy do něj vyrazí v pátek těsně před polednem.

Eva Puskarčíková, která sezonu odstartovala rovněž skvěle a nyní je na desátém místě průběžného pořadí,  zase z Pokljuky poslala fotku od masérského stolu. "Bez něj by to bolelo ještě více," napsala pod fotku.

#karpich#morodr#mucirna#bolest#alebeznejbytobolelojestevic#ajepobolesti

Fotka zveřejněná uživatelem Eva Ml Puskarčíková (@eva.puskarcikova),

Situační zprávu z Pokljuky v úterý v podvečer sepsal i "Český biatlon", oficiální facebookový kanál českého týmu.

"Náročný přesun ze Švédska proběhl hladce. Sportovci přeletěli už včera ráno přímo do Ljublaně, večer pak po 28 hodinové cestě dorazila trenérská výprava, která převážela z dalekého severu týmovou dodávku plnou materiálu. Dnes se sportovci byli už lehce vyjet," píše se ve zprávě od jezera Bled.

Hlásíme se z Pokljuky, kde už v pátek odstartuje druhé kolo Světového poháru. Náročný přesun ze Švédska proběhl hladce. Sportovci přeletěli už včera ráno přímo do Ljublaně, večer pak po 28 hodinové cestě dorazila trenérská výprava, která převážela z dalekého severu týmovou dodávku plnou materiálu. Dnes se sportovci byli už lehce vyjet, večer ještě čekáme příjezd našeho týmu servisáků. Na zítřek připravujeme ještě velké fotoshrnutí z Ostersundu a samozřejmě i první informace o podmínkách ve Slovinsku. A aby se vám líp čekalo, máme tu pro vás jednu biatlonovou hádanku... -- Víte, kdo má nejlepší zaměstnání na světě??? ... No přece náš servisák Vojta Prášil...Nebo víte o někom jiném, kdo musí v práci držet Gabču za ruku?:))))))

Zveřejnil(a) Český biatlon dne 06. Prosinec 2016

Právě slovinské jezero, které se nachází nedaleko biatlonového areálu a v létě na něm závodí i čeští veslaři v čele s Ondřejem Synkem a Mirkou Topinkovou Knapkovou, přitom zaujalo třeba i běloruský reprezentační tým.

Ten je mimochodem stále ještě bez své největší hvězdy Darji Domračeovové, která se po mateřské pauze vrátí do kolotoče seriálu Světového poháru v lednových závodech v Oberhofu.

Z nové sezony trojnásobná olympijská šampionka vynechá tedy nejen Östersund a Pokljuku, ale také závody v Novém Městě na Moravě, které se konají již příští týden.

V hotelu nedaleko jezera se zase nechala vyfotit Kaisa Mäkäräinenová, aktuální žebříčková pětka. Ta zase ve svém příspěvku připomněla  99. výročí nezávislosti Finska, které oslavila finskými náušnicemi.

Happy #independenceday 99-year-old #Finland 🇫🇮🇫🇮🇫🇮 #Suomi #hyväsuomi #bluesky #sunnyday

Fotka zveřejněná uživatelem Kaisa Mäkäräinen (@kaisamakarainen),

První závody čekají nejen finskou hvězdu a české či běloruské závodníky už v pátek, kdy se jedou sprinty. Následovat budou sobotní stíhačky a nedělní štafety.

Kompletní program Světového poháru, včetně výsledků a žebříčků najdete v naší přehledné grafice zde.

autor: Sport | 7. 12. 2016 10:18

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama