Atlanta vyhrála i druhý zápas sezony NBA, Krejčí opět přispěl třemi body

před 2 hodinami

Basketbalisté Atlanty zvítězili i ve druhém utkání nové sezony NBA, když doma zdolali Charlotte 125:120. Český reprezentant Vít Krejčí odehrál za vítěze 14 minut a do statistik se zapsal třemi body, ziskem a blokem. Druhou výhru si připsali také Los Angeles Lakers, kteří přehráli Phoenix 123:116, přestože prohrávali už o 22 bodů. Suverénně si zatím vedou Golden State, kteří deklasovali Utah na jeho hřišti 127:86.

Atlanta si šla za výhrou od úvodních minut a brzy získala dvouciferné vedení. V první půli k tomu přispěl i Krejčí, který ukázal dobrou obranu, když zastavil střelce soupeře Tre Manna a pod košem ho pěkně zblokoval. Sám pak sice nedal trojku, ale prosadil se z nájezdu a trefil i jeden trestný hod.