Anastasija Pavljučenkovová

Siniaková po vyhrané kvalifikaci dál vítězí, nepřišla si na ni ani Muchová
Tenis

Kateřina Siniaková po třech vítězných zápasech v kvalifikaci turnaje v Dubaji porazila Krajanku Karolínu Muchovou 6:4, 4:6, 6:0.
Plíšková proti Rusce nezvládla koncovky setů a na Australian Open překvapivě končí
Tenis

Tenistka Karolína Plíšková skončila na grandslamovém Australian Open už ve třetím kole.
Další ruský skalp nepřidala. Muchová nestačila v Moskvě na Pavljučenkovovou
Tenis

Karolína Muchová na turnaji v Moskvě na třetí finále v sezoně nedosáhla, v semifinále podlehla 4:6, 7:6, 1:6 domácí Anastasii Pavljučenkovové.
Tenistka Ósakaová neztratila ani set a ovládla turnaj v rodném městě
Tenis

Japonská tenistka Naomi Ósakaová ovládla domácí turnaj v Ósace a získala první titul od lednového triumfu na grandslamovém Australian Open.
Šafářová debl ve Stuttgartu nevyhrála. S Pavljučenkovovou podlehly domácí dvojici
Tenis

Na sklonku kariéry zatím počet deblových titulů zkušené české tenistky zůstal na patnácti. Turnaj ve Stuttgartu ovládly Friedsamová a Barthelová.
Kvitová si v Německu po boji s Bertensovou zahraje finále. Šafářová září v deblu
Tenis

O druhý letošní a celkově 27. titul se Kvitová utká s Anett Kontaveitovou z Estonska, které skrečovala druhé semifinále světová jednička Ósakaová.
Plíšková zahájila obhajobu v Eastbourne vítězně. Uspěl i Veselý v Turecku
Tenis

Karolína Plíšková porazila Anastasiji Pavljučenkovovou 6:4, 2:6, 6:3, naopak Sestini Hlaváčková i Kristýna Plíšková po prohrách v Eastbourne končí.
Jízdu Strýcové v Tokiu rázně ukončila Pavljučenkovová. Po dešti Češka vypadla z role
Tenis

Česká tenistka vedla v souboji o semifinále už 7:5 a 3:1, pak ale uhrála už jen jednu jedinou hru.
Plíšková premiéru v roli světové jedničky zvládla skvěle, Kvitová zase končí ve druhém kole
1:01
Tenis

Karolína Plíšková zvládla premiéru v roli světové jedničky. Na turnaji v Torontu přejela ve druhém kole Rusku Pavljučenkovou po setech dvakrát 6:3.
První soupeřkou světové jedničky Plíškové bude v Torontu Pavljučenkovová
Tenis

První soupeřkou Karolíny Plíškové v roli světové jedničky bude Anastasija Pavljučenkovová. Ruská hráčka, které v žebříčku WTA patří 19. místo.
Pavljučenkovová zdolala Kerberovou a má čtvrtý titul z Monterrey
Ostatní sporty

Ruska Anastasia Pavljučenkovová porazila světovou jedničku Němku Angelique Kerberovou 6:4, 2:6, 6:1 a počtvrté vyhrála turnaj v Monterrey. Kerberová…
Charleston uvidí české finále ve čtyřhře, proti týmu Bucie jdou Hradecká se Siniakovou
Tenis

Lucie Šafářová a Bethanie Matteková-Sandsová změří ve finále v Charlestonu síly s Lucií Hradeckou a Kateřinou Siniakovou.
Strýcové unikl deblový titul v Sydney, do finále kvalifikace Australian Open se prodral Šátral
Tenis

Cesta Barbory Strýcové za deblovým triumfem v Sydney ztroskotala na posledním stupínku. Spolu se Sanií Mirzaovou neuspěla ve finále.
Plíšková rozdrtila Rusku, v Sydney exceluje. Veselý v Aucklandu neobhájí

Karolína Plíšková pokračuje v cestě za obhajobou loňského finále na turnaji v Sydney a a za necelou hodinu postoupila do čtvrtfinále.
České tenistky opět ovládly Fed Cup! Ruskám nepomohla ani Šarapovová

V souboji týmových jedniček porazila Ruska Maria Šarapovová Češku Petru Kvitovou 2:1 na sety. Karolína Plíšková pak ale odvrátila mečbol ruských…