Plíšková rozmlátila raketu. Pomáhá mi to, řekla po výhře. Vondroušová neměla nárok

Karolína Plíšková na turnaji ve Stuttgartu při utkání s Jelenou Ostapenkovou
Zato rodačka z Loun netajila frustraci a nazlobeně se tloukla raketou do hlavy.
Mladá Češka nastoupila proti Simoně Halepové, na rumunskou hvězdu ale od začátku nestačila.
Česká tenistka si hned v první hře vypracovala brejkbol, v pátém gemu pak soupeřky podání prolomila a vedla 3:2.
Lotyška ale otočila na 6:5 a nešetřila radostnými gesty.
Foto: Reuters
Sport Sport
Aktualizováno 22. 4. 2021 18:23
Česká tenistka Karolína Plíšková postoupila na turnaji ve Stuttgartu do čtvrtfinále, když porazila Lotyšku Jelenu Ostapenkovou 6:7, 6:4 a 6:3. Naopak Markéta Vondroušová padla se Simonou Halepovou, rumunské hvězdě podlehla jednoznačně 1:6, 3:6.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Šéf polského agrárního hnutí a novinář prý byli špehováni programem Pegasus

Šéf polského konzervativního agrárního hnutí AgroUnia Michal Kolodziejczak a novinář Tomasz Szwejgiert, který napsal knihu o ministrovi vnitra ve vládě národně-konzervativního Práva a spravedlnosti, jsou dalšími oběťmi špehování za pomoci izraelského počítačového programu Pegasus. Dnes o tom podle agentury AP informovala kanadská analytická skupina Citizen Lab.

Už v uplynulých týdnech vyšlo najevo, že izraelský program Pegasus, který napadá mobilní telefony a je podle svého výrobce primárně určen pro odhalování teroristů a zločinců, byl v Polsku použit proti třem lidem. Jde o právníka, prokurátorku a senátora - všichni jsou kritiky Práva a spravedlnosti. AP uvádí, že šlo o první potvrzené případy, kdy nástroj využívaný represivními režimy byl nasazen v Evropské unii. Zjištění vedlo ke zřízení vyšetřovací komise v polském Senátu ovládaném opozicí; tato komise však nemá žádné pravomoci.

před 3 hodinami

Odvolací soud v New Yorku zamítl odvolání a potvrdil doživotní trest mexickému narkobaronu Joaquínu Guzmánovi, který je známý pod přezdívkou El Chapo

V roce 2019 Guzmán dostal doživotí v jednom z největších procesů s nelegálními obchodníky s drogami v USA za pašování omamných látek a řadu násilných činů. Soud smetl ze stolu všechny argumenty Guzmánovy obhajoby, uvedla agentura AFP.

Další zprávy