reklama
 
 

Querreyho blamáž udělala radost Čiličovi a Dimitrovovi. Oba se kvalifikovali na Turnaj mistrů

25. 10. 2017 8:17
Grigor Dimitrov a Marin Čilič jsou dalšími jistými účastníky Turnaje mistrů. Na turnaji tak zbývá obsadit už jen dvě místa.

Londýn - Grigor Dimitrov si jako první bulharský tenista zahraje na Turnaji mistrů. Na závěrečný podnik sezony ATP Tour v Londýně se nově kvalifikoval také Chorvat Marin Čilič. Oběma dala jistotu úterní porážka dalšího adepta Američana Sama Querreyho v prvním kole turnaje ve Vídni. Turnaj mistrů zná už šest z osmi účastníků.

Čilič se na něm představí potřetí, v roce 2014 i loni vypadl ve skupině. "Je to pro mě další úžasný úspěch dostat se potřetí během čtyř let do Londýna. Byl to jeden z mých cílů na začátku sezony a jsem rád, že se to povedlo," uvedl letošní finalista Wimbledonu.

Dimitrovovi pomohly k premiérové účasti tři turnajové tituly včetně srpnového triumfu v Cincinnati, kde vybojoval nejcennější vítězství v kariéře.

Jistotu startu v Londýně mají také Španěl Rafael Nadal, Švýcar Roger Federer, Němec Alexander Zverev a Rakušan Dominic Thiem. Turnaj mistrů se uskuteční od 12. do 19. listopadu.

autor: ČTK | 25. 10. 2017 8:17

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama