reklama
 
 

Plíšková se na US Open pokusí naladit v New Havenu

17. 8. 2018 15:22
Vedle bývalé jedničky se nabitého turnaje zúčastní i jeho trojnásobná vítězka Petra Kvitová a Barbora Strýcová, další Češky zkusí postoupit z kvalifikace.

New Haven - Tenistka Karolína Plíšková přijala divokou kartu od pořadatelů turnaje v New Havenu, který bude generálkou na US Open. Zveřejnili to organizátoři na webu Connecticut Open. Vedle bývalé světové jedničky Plíškové se silně obsazeného turnaje zúčastní i jeho trojnásobná vítězka Petra Kvitová a Barbora Strýcová, další tři Češky zkusí postoupit z kvalifikace.

"Karolína je v posledních letech jednou z nejlepších hráček na okruhu a její servis je jednou z největších zbraní v současném tenise," řekla ředitelka turnaje Anne Worcesterová na adresu Plíškové, jež si hlavní soutěž v New Havenu zahrála pouze před třemi lety.

Světové osmičce Plíškové se letos na amerických betonech příliš nedařilo, v Montrealu i v Cincinnati vypadla už ve druhém kole. Na US Open, kde předloni díky finálové účasti dosáhla nejlepšího grandslamového výsledku, bude obhajovat čtvrtfinále.

autor: ČTK | 17. 8. 2018 15:22

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama