Česká senzace, hra stínů i módní výstřelky. To jsou nejlepší snímky z tenisové Paříže

Markéta Vondorušová byla pro české fanoušky největší hrdinkou leotšního French OPen.  Ikd yžs voji cetu tunajem nezavršila triumfem, už finálová účast je pro 19letou tenistku velkým úspěchem.
Rafael Nadal potvrdil, že je králem antuky na Roland Garros. Letos si připsal vítězství číslo dvanáct.
Paříž byla plná hry světel a stínů...
... i lásky. Do hlediště zamířili také hokejista P. K. Subban a dnes už bývalá špičková sjezdařka Lindsey Vonnová.
Ashleigh Bartyová vybojovala pro rodnou Austrálii  první pařížský triumf v ženském singlu od roku 1973.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
11. 6. 2019 9:30
Prohlédněte si nejhezčí fotografie z letošního French Open, které na kurtech Rolanda Garrose vyvrcholilo víkendovými finálovými zápasy.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy