Nasaď helmu a vyber si stranu. Plíšková ostřelovala nebohého fanouška

Sport Sport
25. 10. 2019 11:43
Česká tenisová hvězda Karolína Plíšková před Turnajem mistryň ukázala, že se jí nepřezdívá "Esová královna" nadarmo.

Aktuální žebříčková dvojka se v čínské metropoli na popud WTA setkala s vybraným fanouškem, který měl tu čest okusit její vyhlášený servis.

Jak se můžete přesvědčit na videu, neměl to vůbec lehké. I když ho Plíšková vybídla, aby si vybral svoji silnější stranu, míčky kolem něj létaly jako projektily. "Je mi ho líto," smála se Plíšková mezi podáními. 

"Dělal jsem, co jsem mohl, ale bylo to těžké. Podávala rychle a tvrdě. Neměl jsem vůbec šanci reagovat," komentoval podání své soupeřky fanoušek. 

Čínského tenisového nadšence může těšit alespoň fakt, že s podobným pocitem neodcházel z kurtu sám. Plíšková i letos vévodí tabulce nasázených es na okruhu WTA, v dosavadních 63 zápasech sezony jich nasázela 474

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Organizátoři hackathonu spustili informační systém k dálničním známkám

Organizátoři dvoudenního hackathonu dnes před 19:00 spustili informační systém k elektronickým dálničním známkám. V příštích týdnech ho chtějí zdarma předat státu, oznámil organizátor akce Tomáš Vondráček. Původně měl stát za systém zaplatit 401 milionů korun, zakázku po velké kritice nakonec zrušil. Systém od pátečního večera vyvíjelo 60 dobrovolníků.

Státní fond dopravní infrastruktury vybral za dodavatele a provozovatele systému Asseco Central Europe. Zakázka se však stala terčem kritiky z řad odborníků, opozice a také premiéra Andreje Babiše (ANO). Podle nich byla zakázka předražená a netransparentní. Odvolán byl kvůli ní ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO).

Připravujeme podrobnosti.

Další zprávy