Nasaď helmu a vyber si stranu. Plíšková ostřelovala nebohého fanouška

Sport Sport
25. 10. 2019 11:43
Česká tenisová hvězda Karolína Plíšková před Turnajem mistryň ukázala, že se jí nepřezdívá "Esová královna" nadarmo.

Aktuální žebříčková dvojka se v čínské metropoli na popud WTA setkala s vybraným fanouškem, který měl tu čest okusit její vyhlášený servis.

Jak se můžete přesvědčit na videu, neměl to vůbec lehké. I když ho Plíšková vybídla, aby si vybral svoji silnější stranu, míčky kolem něj létaly jako projektily. "Je mi ho líto," smála se Plíšková mezi podáními. 

"Dělal jsem, co jsem mohl, ale bylo to těžké. Podávala rychle a tvrdě. Neměl jsem vůbec šanci reagovat," komentoval podání své soupeřky fanoušek. 

Čínského tenisového nadšence může těšit alespoň fakt, že s podobným pocitem neodcházel z kurtu sám. Plíšková i letos vévodí tabulce nasázených es na okruhu WTA, v dosavadních 63 zápasech sezony jich nasázela 474

 

Právě se děje

před 49 minutami

Americký Senát schválil nominaci Barrettové do nejvyššího soudu

Americký Senát hlasy republikánské většiny schválil nominaci Amy Coneyové Barrettové do funkce soudkyně nejvyššího soudu. Informovala o tom agentura Reuters. Je to týden před prezidentskými volbami velký úspěch prezidenta Donalda Trumpa, který ji nominoval. Jeho kandidátka posílí konzervativní většinu v devítičlenném tribunálu v poměru šesti ku třem.

Senátoři hlasovali v pondělí pozdě večer téměř výhradně podle stranické příslušnosti. Pro Coneyovou Barrettovou se jich vyslovilo 52, proti její nominaci bylo 48 členů horní komory amerického Kongresu. Proti hlasovala jediná republikánská zástupkyně - senátorka za stát Maine Susan Collinsová, která už dříve uvedla, že nemá nic proti kvalifikaci navržené kandidátky, ale nemyslí si, že je vhodné hlasovat o jejím schválení před volbami.

Zdroj: ČTK
Další zprávy