Má první láska byl Jágr, přiznala Plíšková. Nejukecanější na okruhu je Džábirová

mih mih
2. 12. 2022 16:32
Karolína Plíšková si během přípravy na novou sezonu střihla zábavný rozhovor pro tenisovou televizi Tennis Channel. V rychlém sledu odpovídala na otázky, za které získávala body a prozradila tak mimo jiné i to, kdo byl její první láskou.
Video: Tennis Channel

Tenisový okruh má volno, ale některé hráčky už se připravují na novou sezonu. Karolína Plíšková si stihla v golfovém vozíku dopřát i rozhovor pro známý kanál Tennis Channel. V něm měla odpovídat na osobní otázky podle náročnosti a sbírat za odpovědi i body. 

Mezi otázkami zaznělo mimo jiné i to, kdo byl její první láskou? "To byl asi někdo z mé země, řekla bych, že Jaromír Jágr," přiznala.

Body získala i za to, když práskla, kdo je ze světových tenistek na okruhu nejukecanější, "Uns Džábirová", zazněla odpověď. 

Bývalá světová jednička a současná 31. hráčka na okruhu musela být upřímná i v tom, co jí proletělo jako první hlavou, když zjistila, že si bude odpovídat na kartičky s otázkami pro Tennis Channel.

"Do háje, zase další rozhovor," rozesmála řidiče i kameramana pohotovou reakcí Plíšková.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy