Ne kyčle, Murrayho trápí ubývající vlasy. Manželka chce, aby si je nechal nastřelit

Red Spo Red Spo
22. 8. 2020 17:20
Britský tenista Andy Murray nejspíš bude muset na další operaci. Nemohou za ni jeho vleklé problémy s kyčli, ale manželka. Vadí jí, jak trojnásobnému grandslamovému šampionovi kurtů ubývají vlasy.
Britský tenista Andy Murray
Britský tenista Andy Murray | Foto: Reuters

33letý Murray přiznal, že ho nejspíš čeká transplantace vlasů. O rok mladší manželka Kim totiž nelibě nese stále se zvětšující kouty v jeho účesu. K zákroku ho nabádá také herec Jim Carrey, který jej absolvoval letos v lednu.

"Manželka mi stále říká, abych na ten zákrok šel. A do pár let mě to nejspíš nemine," prohlásil Murray v show televize Sky.

Dvojnásobný olympijský vítěz loni prošel druhým zákrokem kyčle a poslední soutěžní zápas absolvoval v listopadu na finálovém turnaji Davis Cupu. Tam si ovšem zhmoždil pánevní kost

Nyní dostal divokou kartu na turnaj v New Yorku, který je generálkou na US Open. "Příští rok budu hrát Wimbledon," slíbil v televizi svým britským fanouškům.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Lidstvo musí dospět a dělat víc pro ochranu klimatu, řekl Johnson v OSN. Svět se podle něj blíží k bodu zlomu

Britský premiér Boris Johnson v projevu na zasedání Valného shromáždění OSN v New Yorku vyzval lidstvo, aby dospělo a bojovalo proti klimatickým změnám. Podle Johnsona se svět blíží k bodu zlomu a státy musí konečné převzít odpovědnost za ničení planety.

"Máme úžasnou moc věci změnit, měnit věci k lepšímu a úžasnou schopnost zachránit se," uvedl Johnson v projevu ke světovým lídrům před nadcházející klimatickou konferencí v Glasgow, která začne 31. října.

Listopadová klimatická konference OSN (COP26) si klade za cíl vyvolat mnohem ambicióznější globální opatření na ochranu klimatu a peníze na jejich zaplacení. Podle klimatologů i dalších odborníků bude nejspíš poslední šancí, jak zmírnit předpokládané katastrofální dopady globálního oteplování.

"Musíme ukázat, že jsme schopni se učit a dospívat a nakonec převzít odpovědnost za destrukci, kterou způsobujeme, nejen na naší planetě, ale i sobě samým. Je načase, aby lidstvo dospělo," řekl Johnson. Lidstvo zároveň přirovnal k 16letému člověku. "Dostali jsme se do toho osudového věku, kdy zhruba umíme řídit a víme, jak odemknout skříňku s alkoholem a věnovat se všem druhům aktivit, které jsou nejen potenciálně trapné, ale také mohou pro nás i pro ostatní představovat konečnou," podotkl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy