Tenistka Shahar Peerová

Tenistka Shahar Peerová
Shahar Peerová z Izraele nesplnila ani v jedné dvouhře roli favoritky
Nasazená dvojka turnaje - Shahar Peer (Izrael) spěchá pro pomalý míček od Zakopalové.
Shahar Peer se zlobí po osobní chybě. Na pražské Štvanici ji nepomohli ani diváci, kteří za takové její chyby raději povzbudili potleskem českou hráčku.
Shahar Peerová se raduje v zápase proti Rusce Dinaře Safinové.
Foto: Reuters
17. 2. 2009 15:33
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Neymar věnoval milion dolarů na boj s koronavirem

Brazilská fotbalová hvězda Neymar věnoval milion dolarů (25,7 milionu korun) na boj s koronavirem v rodné zemi. Podle televizní stanice SBT částku rozdělil mezi brazilskou pobočku dětského fondu UNICEF a nadaci svého přítele televizního moderátora Luciana Hucka.

Podobně se nedávno zachoval i Neymarův spoluhráč z Paris St. Germain Kylian Mbappé, který věnoval významnou částku francouzské charitativní organizaci. Výše jeho příspěvku nebyla zveřejněna.

Neymar tráví období pandemie ve své vile v Mangaratibě ve státu Rio de Janeiro. V minulých dnech čelil kritice, že po příletu do Brazílie nedodržuje karanténu, když se ukázal s přáteli na beachvolejbalovém hřišti. Hráč však uvedl, že je v izolaci a stýká se jen s lidmi, kteří přijeli z Francie s ním.

Osmadvacetiletý Brazilec je třetím nejlépe vydělávajícím fotbalistou světa. Podle magazínu France Football si v této sezoně přijde na 95 milionů eur. Lépe jsou na tom jen Lionel Messi a Cristiano Ronaldo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy