Tenisové výměny roku: Nezdolný Štěpánek i cirkusák Monfils

Podívejte se na nejhezčí tenisové výměny roku 2014. Výrazně při nich byli vidět čeští tenisté a tenistky.
Štěpánek vs. López - U nejlepších výměn roku byli i čeští hráči. V Queen´s Clubu se Štěpánek po výsledku 6:7 a 4:6 s Felicianem Lópezem sice do finále nedostal, ale výměnou v tiebreaku první sady si získal všechny fanoušky na centrálním kurtu včetně jeho deblového parťáka Leandera Paese z Indie, který se přišel na zápas podívat.
Štěpánek vs Djokovič - A ještě jednou český veterán. V 2. kole proti srbské hvězdě předvedl fenomenální výkon, a i když prohrál 1:3 na sety, mnozí Štěpánkovi děkovali za skvělý zážitek. Tato výměna byla jen jednou z mnoha povedených v tomto zápase.
Kvitová vs Kerberová - Do výběru toho nejlepšího z tenisového roku by se dal zařadit celý zápas české a německé jedničky ve finále Fed Cupu, my ale vybíráme jen výměny, a tak zařazujeme tuhle. Sice ji Petra prohrála, ale nemuselo ji to nakonec mrzet.
Federer vs. Berdych - Ve finále turnaje v Dubaji se český tenista musel sklonit před umem švýcarské tenisové legendy Rogera Federera. Kraťas, který předvedl, by jen tak někdo nedokázal.
Foto: Reuters
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
30. 12. 2014 7:05
Podívejte se na nejlepší tenisové výměny letošního roku.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Policie obvinila zaměstnance Generálního finančního ředitelství z trestného činu přijetí úplatku

Podle kriminalistů Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) požadoval deset milionů korun, polovinu z toho skutečně převzal. Sdělil to v pondělí mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej.

Kriminalisté zaměstnance obvinili 13. února, poskytování bližších informací má vyhrazeno dozorový státní zástupce Vrchního státního zastupitelství v Praze, dodal mluvčí.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Na Pardubicku hořela skládka. Ke Zdechovicím se sjelo 18 jednotek hasičů z okolí

Požár, který vypukl v neděli odpoledne na skládce u Zdechovic na Pardubicku, likvidovali hasiči celou noc. Na místě se vystřídalo 18 jednotek hasičů. V pondělí ráno přijede na skládku bagr, kterým bude hořící hromada rozhrabávána a dohašována, informovala na webu mluvčí hasičů Vendula Horáková.

Skládka začala hořet v neděli po 17:00. Hasiči oheň lokalizovali asi po třech hodinách, povolali i kolegy ze Středočeského kraje. Kolem 23:00 podle mluvčí začaly jednotky z místa odjíždět. "Na místě zůstávala pouze jednotka ze Zdechovic, ovšem zhruba ve čtvrt na dvě ráno se ohniska požáru opět rozhořela a musely být povolány jednotky z Přelouče, Kladrub a Řečan nad Labem," uvedla mluvčí. V pondělí kolem 8:00 se začne dohašovat pomocí bagru, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy