Tenisová svatba hvězd? Vaidišová a Štěpánek dali žádost

maj
16. 12. 2007 16:18
Podle listu Bradenton Herald chystá pár svatbu

Bradenton - Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová chystají svatbu! Senzace, nebo fáma? Podle listu Bradenton Herald jde o hotovou věc, přičemž oba tenisté už podali žádost o sňatek na tamní úřady.

Floridský deník na svých webových stránkách informoval o tom, že se pár zaregistroval v pondělí 10. prosince a jména tenistů jsou na veřejné listině žadatelů o sňatek. Ten noviny zveřejňují ve svém nedělním vydání.

Česká tenisová jednička Vaidišová dlouhodobě ve floridském Bradentonu žije a trénuje v nedaleké Bolletieriho akademii.

Redaktorům listu Bradenton Herald se však nepodařilo získat vyjádření ani jednoho z nich. Stejně dopadly i pokusy českých médií a také manažer Vaidišové Olivier Van Lindonk z firmy IMG se k tomu nevyjádřil.

Kolem vztahů rodačky z Norimberku bylo tajemno, podle bulvárních médií chodila osmnáctiletá hráčka s českým tenistou Lukášem Dlouhým. Letos na jaře pak zase rakouský tisk informoval o románku s tenistou Jürgenem Melzerem.

A 29letý Štěpánek? Není tomu ani rok, co požádal o ruku Martinu Hingisovou. Zasnoubení však až k oltáři nevedlo, česko-švýcarský pár se rozešel letos v létě a nyní Hingisová žije po boku ukrajinského magnáta Onišenka.

V nejbližších dnech bude jasno. V neděli by měl deník Bradenton Herald vyjít s oficiálním oznámením a dá se očekávat, že tuto zprávu čeští tenisté buď vyvrátí, nebo potvrdí.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Americký prezident Donald Trump svolil, aby demokrat Joe Biden dostával každodenní zprávu, kterou pro prezidenta zpracovávají tajné služby

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy