Tenisová svatba hvězd? Vaidišová a Štěpánek dali žádost

maj
16. 12. 2007 16:18
Podle listu Bradenton Herald chystá pár svatbu

Bradenton - Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová chystají svatbu! Senzace, nebo fáma? Podle listu Bradenton Herald jde o hotovou věc, přičemž oba tenisté už podali žádost o sňatek na tamní úřady.

Floridský deník na svých webových stránkách informoval o tom, že se pár zaregistroval v pondělí 10. prosince a jména tenistů jsou na veřejné listině žadatelů o sňatek. Ten noviny zveřejňují ve svém nedělním vydání.

Česká tenisová jednička Vaidišová dlouhodobě ve floridském Bradentonu žije a trénuje v nedaleké Bolletieriho akademii.

Redaktorům listu Bradenton Herald se však nepodařilo získat vyjádření ani jednoho z nich. Stejně dopadly i pokusy českých médií a také manažer Vaidišové Olivier Van Lindonk z firmy IMG se k tomu nevyjádřil.

Kolem vztahů rodačky z Norimberku bylo tajemno, podle bulvárních médií chodila osmnáctiletá hráčka s českým tenistou Lukášem Dlouhým. Letos na jaře pak zase rakouský tisk informoval o románku s tenistou Jürgenem Melzerem.

A 29letý Štěpánek? Není tomu ani rok, co požádal o ruku Martinu Hingisovou. Zasnoubení však až k oltáři nevedlo, česko-švýcarský pár se rozešel letos v létě a nyní Hingisová žije po boku ukrajinského magnáta Onišenka.

V nejbližších dnech bude jasno. V neděli by měl deník Bradenton Herald vyjít s oficiálním oznámením a dá se očekávat, že tuto zprávu čeští tenisté buď vyvrátí, nebo potvrdí.

 

Právě se děje

před 33 minutami

Platit kartou bude možné ve všech vlacích ČD s průvodčím, píše deník

S novým jízdním řádem od 15. prosince budou mít cestující možnost platit kartou ve všech vlacích Českých drah, kde je průvodčí. Dopravce své zaměstnance vybaví více než 1600 mobilními terminály, zároveň totiž ubudou desítky stanic, kde je možné si jízdenku koupit. Napsaly to dnešní Lidové noviny. V pendolinech je platba kartou možná od srpna 2017, služba se postupně rozšiřovala do dalších vlaků. Dráhy na ní spolupracují s ČSOB.

Zdroj: ČTK
před 34 minutami

Výbuch ve výrobně zábavní pyrotechniky na Sicílii zabil pět lidí

Pět lidí zemřelo a další dvě osoby utrpěly zranění při explozi v podniku vyrábějícím zábavní pyrotechniku na italské Sicílii. Neštěstí se stalo ve středu odpoledne ve městě Barcellona Pozzo di Gotto v provincii Messina. Informovala o tom agentura ANSA.

Obětí dvou explozí, po nichž následoval požár a jejichž příčina zatím není jasná, se stali čtyři zaměstnanci malé firmy. Při neštěstí zemřela i jednasedmdesátiletá manželka majitele podniku, který vyrábí zábavní pyrotechniku a organizuje i představení s ohňostroji. Sedmatřicetiletý syn majitele firmy byl při neštěstí vážně zraněn a záchranáři ho převezli do nemocnice v Palermu.

Zdroj: ČTK
před 36 minutami

V centru Prahy shořel autobus, nikdo nebyl zraněn

V ulici Na Poříčí shořel ve středu před půlnocí autobus soukromého dopravce, při požáru nebyl nikdo zraněn. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Kvůli požáru autobusu byl v místě krátce omezen provoz tramvají v obou směrech.

Požár vypukl po půl jedenácté večer, v autobuse nebyli cestující. Plameny zcela zničily autobus a kouř poškodil fasádu vedlejšího domu. Hasiči oheň uhasili zhruba za deset minut, poté ještě místo zkontrolovali termokamerou.

Zdroj: ČTK
před 42 minutami

Zaměstnankyně amerického rezortu obrany během slyšení zpochybnila republikánský argument na Trumpovu obhajobu

"Co se děje s americkou vojenskou pomocí Ukrajině?" ptali se podle Laury Cooperové, která na americkém ministerstvu obrany řídí odbor Ukrajiny a Ruska, ukrajinští diplomaté 25. července. Bylo to ve stejný den, kdy americký prezident Donald Trump telefonoval se svým protějškem v Kyjevě, Volodymyrem Zelenským. 

Trumpovi republikánští spojenci dříve tvrdili, že prezident na Ukrajince nemohl tlačit tím, že by jim přislíbil obnovení dodávek pomoci výměnou za zkompromitování svého konkurenta, demokrata Joea Bidena a jeho syna, protože o pozastavení dodávek tehdy jeho partneři vůbec nevěděli. 

Výpověď Cooperové tento argument republikánů na Trumpovu obhajobu oslabuje. Cooperová vypovídala ve středu při veřejném slyšení před výborem pro tajné služby. Série výpovědí pokračuje dnes, poslanci si předvolali Trumpovu poradkyni Fionu Hillovou, která měla na starosti evropské a ruské záležitosti, a politického radu velvyslanectví USA v Kyjevě Davida Holmese.

Zdroj: ČTK
před 45 minutami

Velkoobchody můžou mít ode dneška o svátcích otevřeno, týká se to zejména řetězce Makro

Prodejnám to umožňuje novela zákona o prodejní době, která dnes nabývá účinnosti. První příležitost k využití výjimky budou mít velkoobchodníci letos o Vánocích. Týká se to zejména velkoobchodního řetězce Makro.

Zdroj: ČTK
Další zprávy