Super Bowl: Sexy Beyoncé, Lady Gaga, mazaný Manning a radost Broncos

Prohldéněte si fotografie z jubilejního 50. Super Bowl, jenž vyhráli hráči Denveru Broncos po výhře 24:10 nad Carolinou Panthers.
Hlavní hvězdou tradičně velmi očekávané poločasové show byla sice skupina Coldplay, ...
... ale tu - v čele se zpěvákem Chrisem Martinem - Beyoncé podle názoru zámořské kritiky jasně převálcovala.
Do třetice všeho hvězdného, objevil se také Bruno Mars.
Ani s rodákem z Havaje si Beyoncé nemohla nezazpívat, ...
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
8. 2. 2016 6:30
Prohlédněte si fotografie z jubilejního 50. Super Bowlu, jejž vyhráli hráči Denveru Broncos po výhře 24:10 nad Carolinou Panthers.

Více o americkém fotbalu čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 59 minutami

Facebook zvýšil čtvrtletní zisk, tržby překonaly očekávání. Dařilo se i Amazonu či Googlu

Americká společnost Facebook, která provozuje stejnojmennou sociální síť, ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšila čistý zisk o zhruba 29 procent na 7,85 miliardy dolarů (184 miliard Kč). Oznámila to dnes firma. Její tržby překonaly očekávání analytiků, protože nárůst využívání internetu v době koronavirové krize podpořil její příjmy z reklamy.

Tržby americké společnosti Alphabet, která je majitelem internetové firmy Google, stouply ve třetím čtvrtletí meziročně na 46,17 miliardy dolarů (bilion Kč) ze 40,5 miliardy dolarů, což znamená návrat k růstu. Překonaly odhady analytiků, když se díky přílivu inzerentů dařilo kanálu YouTube, ale i cloudovým službám.

Tržby internetového prodejce Amazon stouply ve třetím čtvrtletí o 37 procent na 96,15 miliardy dolarů (2,3 bilionu Kč) a překonaly odhady. Firma dnes sdělila, že čeká díky pokračování pandemie, kvůli níž mnoho lidí přesouvá nákupy na síť, meziroční růst mezi 28 a 38 procenty i v aktuálním čtvrtletí. Zisk se ztrojnásobil na 6,3 miliardy dolarů (147,7 miliardy Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy