Otřesné! Zabil přítelkyni, pak se zastřelil před svým koučem

ČTK Sport ČTK, Sport
1. 12. 2012 23:30
Hráč týmu amerického fotbalu Kansas City Chiefs dnes podle všeho zavraždil svou přítelkyni a poté se na stadionu před zraky šéfů klubu zastřelil.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Reuters

Kansas City - Hráč týmu amerického fotbalu Jovan Belcher z týmu Kansas City Chiefs zavraždil svou přítelkyni a poté se na stadionu před zraky šéfů klubu zastřelil.

Pravděpodobný motiv policie nezveřejnila, podle ní se však pětadvacetiletý Belcher s o tři roky mladší Kassandrou Perkinsovou často hádal. Pár spolu měl tříměsíční dcerku.

Podle zámořských médií byla svědkem vraždy Perkinsové její matka, která zalarmovala policii.

Fotbalista zastřelil svou přítelkyni doma a poté odjel na stadion Arrowhead, kde obrátil zbraň proti sobě.

Děkoval kouči za to, co pro něj udělal

Policejní mluvčí uvedl, že hráč spáchal sebevraždu před očima hlavního kouče Chiefs Romea Crennela a generálního manažera Scotta Pioliho.

"Podle všeho si vzal sám život. Zaměstnancům klubu vůbec nevyhrožoval. Jen s nimi mluvil a děkoval jim za všechno, co pro něj udělali," uvedl mluvčí policie.

Nejhorší tým sezony NFL Kansas City v neděli přivítá Carolinu Panthers. Zápas se bude navzdory tragédii hrát.

"Celá rodina Chiefs je hluboce zarmoucena tím, co se dnes stalo. Myslíme a modlíme se za rodiny a přátele, kterých se tato nepředstavitelná tragédie dotkla," uvedl v prohlášení šéf klubu z Kansas City Clark Hunt.

Belcher působil v týmu od roku 2009 a letos podepsal roční smlouvu s příjmem těsně pod dva miliony dolarů.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V Brazílii spadl obytný dům. Nejméně dva lidé jsou mrtví a deset je nezvěstných

Sedmipodlažní obytný dům se dnes náhle zřítil ve městě Fortaleza na severovýchodě Brazílie. Hasiči a záchranáři z trosek zatím vyprostili dva mrtvé a osm zraněných, kteří byli převezeni do nemocnice. Tragická bilance ale může být vážnější, protože pod rozvalinami jsou ještě minimálně další dva živí lidé a deset osob se pohřešuje, informovala brazilská média. Podle svědků několik osob stihlo z budovy vyběhnout a mezi zraněnými je i pár lidí, kteří šli kolem. Příčiny kolapsu domu dosud nejsou jasné.

Zdroj: ČTK
Další zprávy