Lendl, McEnroe, Agassi a Sampras. Tenisové legendy válely v New Yorku

Lendl, McEnroe, Agassi a Sampras. Tenisové legendy válely v New Yorku
Když musel McEnroe vzdát, Lendl prohrával 6:3 v systému hraném do osmi vítězných her.
Známý bouřlivák pobavil diváky, když ukázal, že pod dlouhými moderními šortkami skrývá krátké dobové.
V takových hrál McEnroe v roce 1985.
Hráči ukazovali, že i po tenisové stránce mají stále co nabídnout.
Foto: Reuters
Reuters Reuters
1. 3. 2011 10:45

Největší tenisoví rivalové své éry pobavili ve vzájemných zápasech diváky v Madison Square Garden v New Yorku. V rámci exhibice změřil síly Ivan Lendl s Johnem McEnroem, a Pete Sampras prohnal po kurtu Andre Agassiho. O největší pozdvižení se jako tradičně postaral šoumen McEnroe, který si oblékl dobové trenýrky z roku 1985.

 

Právě se děje

před 15 minutami

Rusko otestovalo start hyperzvukové střely Cirkon poprvé z vojenského plavidla

Rusko úspěšně vyzkoušelo nejnovější hyperzvukovou střelu Cirkon (Zirkon), která byla poprvé odpálena z vojenského plavidla. Oznámila to dnes agentura TASS s odvoláním na nejmenované vojenské zdroje. Test se odehrál už v minulém měsíci.

Raketa Cirkon dosahuje podle starších výroků prezidenta Vladimira Putina devítinásobku rychlosti zvuku a při doletu až 1000 kilometrů může zasahovat námořní i pozemní cíle.

Zdroj: ČTK
před 25 minutami

Lídrem STAN pro podzimní krajské volby bude v Plzeňském kraji regionální předseda hnutí a současný hejtmanův náměstek pro dopravu Pavel Čížek

O tom, že Čížek povede kandidátku, hovořilo hnutí už loni, ve čtvrtek pozici stvrdil jeho regionální sněm. Řekl to pro ČTK krajský manažer Václav Cinádr.

Zdroj: ČTK
Další zprávy