Kličkovi nabízejí 1,8 miliardy za návrat do ringu, píše Bild

ČTK ČTK
29. 3. 2019 9:23
Dlouholetý profesionální mistr světa v těžké váze Vladimir Kličko dostal lukrativní nabídku na návrat k boxu. Podle německého listu Bild láká třiačtyřicetiletého Ukrajince internetový portál streamující sportovní přenosy DAZN částkou 70 milionů eur (1,8 miliardy korun) za tři zápasy.
Vladimír Kličko
Vladimír Kličko | Foto: ČTK

Poslední ze svých 69 profesionálních duelů absolvoval Kličko před téměř dvěma lety proti Anthonymu Joshuovi. Britovi v dubnu roku 2017 ve Wembley podlehl technickým k.o. v jedenáctém kole a o čtyři měsíce později ukončil kariéru. Během 21 let v profesionálním ringu to byla Kličkova teprve pátá porážka.

Podle Bildu by mohlo v případě jeho comebacku dojít na odvetu s Joshuou, dalšími potenciálními soupeři jsou Brit Tyson Fury a Američan Deontay Wilder. Většinovým vlastníkem DAZN je Leonard Blavatnik, americký miliardář ukrajinského původu.

 

Právě se děje

před 33 minutami

V sobotu bude foukat silný vítr. Lidé by se neměli vydávat na horské túry, varují meteorologové

Východní polovinu České republiky zasáhne v sobotu silný vítr, který v nárazech může dosahovat až rychlosti 70 kilometrů v hodině. Na hřebenech hor může foukat až o síle kolem 110 kilometrů v hodině. Na západě a severozápadě Čech se čeká sněžení. Připadnout by mělo kolem deseti centimetrů sněhu, v Krušných horách kolem 15 centimetrů. Informoval o tom v pátek Český hydrometeorologický ústav.

Současně upozornil, že o víkendu se mohou zvednout hladiny řek v okolí Veselí nad Moravou v Jihomoravském kraji a ve Zlínském kraji v okolí Luhačovic, Uherského Brodu, Valašských Klobouk, Vizovic a Zlína. Voda by se ale neměla vylévat z břehů.

Se silným větrem by měli počítat lidé od půlnoci na sobotu do nedělního odpoledne na severovýchodě Pardubického kraje a v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. V sobotu dopoledne bude foukat i na východě Jihomoravského kraje a ve Zlínském kraji.

Podle meteorologů může silný vítr poškodit stromy a způsobit menší škody na budovách. Na horách by lidé měli omezit túry a nevydávat se zejména do hřebenových partií, uvedli meteorologové.

Zdroj: ČTK
Další zprávy