Kličkovi nabízejí 1,8 miliardy za návrat do ringu, píše Bild

ČTK ČTK
29. 3. 2019 9:23
Dlouholetý profesionální mistr světa v těžké váze Vladimir Kličko dostal lukrativní nabídku na návrat k boxu. Podle německého listu Bild láká třiačtyřicetiletého Ukrajince internetový portál streamující sportovní přenosy DAZN částkou 70 milionů eur (1,8 miliardy korun) za tři zápasy.
Vladimír Kličko
Vladimír Kličko | Foto: ČTK

Poslední ze svých 69 profesionálních duelů absolvoval Kličko před téměř dvěma lety proti Anthonymu Joshuovi. Britovi v dubnu roku 2017 ve Wembley podlehl technickým k.o. v jedenáctém kole a o čtyři měsíce později ukončil kariéru. Během 21 let v profesionálním ringu to byla Kličkova teprve pátá porážka.

Podle Bildu by mohlo v případě jeho comebacku dojít na odvetu s Joshuou, dalšími potenciálními soupeři jsou Brit Tyson Fury a Američan Deontay Wilder. Většinovým vlastníkem DAZN je Leonard Blavatnik, americký miliardář ukrajinského původu.

 

Právě se děje

před 25 minutami

Vrátili jste se z oblasti s koronavirem? Zůstaňte chvíli doma, doporučil Číňanům Peking

Úřady v čínském hlavním městě Pekingu vyzvaly obyvatele města, kteří se vracejí z oblastí zasažených novým typem koronaviru, aby 14 dnů zůstali doma, a zabránili tak šíření nákazy. Informuje o tom agentura Reuters. Podobnou výzvu vydala i obchodní metropole Šanghaj.

Čína zesiluje opatření, aby zamezila šíření viru, kterým se od konce loňského roku v nejlidnatější zemi světa nakazilo více než 800 osob a 26 z nich zemřelo. Uzavřena je desítka měst v centrální provincii Chu-pej, odkud se nákaza šíří a odkud je hlášeno nejvíce případů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy