Hlaváčová byla čtvrtá v závodu SP v dálkovém plavání

ČTK
25. 6. 2006 19:41
Yvetta Hlaváčová obsadila v Londýně čtvrté místo v závodu Světového poháru v dálkovém plavání a navázala na sobotní bronz Rostislava Vítka v tamním podniku Evropského poháru. Česká reprezentantka porazila v těsném finiši vedoucí ženu průběžného pořadí SP Brittu Kamrauovou z Německa, od bronzu ji dělily čtyři desetiny sekundy.

Z vítězství se radovala další německá plavkyně Steffanie Billerová, Hlaváčovou na desetikilometrové trati porazila o 2,3 sekundy. Evropský pohár pokračuje příští víkend ve francouzském Vassiviere Limoges, Světový pohár o týden později v srbském Šabacu.

Výsledky - 10 km: Ženy: 1. Billerová (Něm.) 2:13:09,6 hod., 2. Nunězová (Šp.) 2:13:10,6, 3. Maurerová (Něm.) 2:13:11,5, 4. Hlaváčová (ČR) 2:13:11,9.