Fury na tiskové konferenci nejprve řešil rukavice, pak očichával Klička

V úterý odpoledne proběhla v německé Düsseldorfu poslední tisková konference před zápasem o krále těžké váhy mezi současným vládcem Vladimirem Kličkem a jeho britským vyzývatelem Tysonem Furym...
Vladimir Kličko a Tyson Fury se setkali tváří v tvář na poslední tiskové konferenci před jejich sobotním šlágrem o krále boxerské těžké váhy už v místě konání - düsseldorfské ESPRIT Aréně...
... a přestože si i tentokrát našel britský talent chvíle na vylomeniny, hodně se v tomto ohledu krotil. Došlo tak jen na posunky, nikoliv jako posledně na převleky Batmana a Jokera, kterého si zahrál jeho bratranec a taktéž neporažený boxer těžké váhy Hughie.
Nechyběl pochopitelně ani trenér britského bijce a strýc v jedné osobě Peter...
..., nebo na druhé straně manažer a sportovní ředitel stáje bratří Kličků K2 Promotions Bernd Bönte. Ten se dostal do konfrontace s manažerem britského bijce. Důvod? Rukavice. Ty byly údajně do týmu Furyho poslány už před pěti týdny, protistrana ale až nyní přišla s tím, že Britovi vadí kvůli palci, že mu hrozí zranění a musí se upravit. Bönte si nyní postěžoval, že se nemusí vše stihnout včas.
Foto: Reuters
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
25. 11. 2015 6:15
V úterý odpoledne proběhla v německém Düsseldorfu poslední tisková konference před zápasem o krále těžké váhy mezi současným vládcem Vladimirem Kličkem a jeho britským vyzývatelem Tysonem Furym.

V úterý odpoledne proběhla v německém Düsseldorfu poslední tisková konference před zápasem o krále těžké váhy mezi současným vládcem Vladimirem Kličkem a jeho britským vyzývatelem Tysonem Furym. Co na ni zaznělo?

Více o bojových sportech čtěte ZDE

 

Právě se děje

Další zprávy