Fury na tiskové konferenci nejprve řešil rukavice, pak očichával Klička

V úterý odpoledne proběhla v německé Düsseldorfu poslední tisková konference před zápasem o krále těžké váhy mezi současným vládcem Vladimirem Kličkem a jeho britským vyzývatelem Tysonem Furym...
Vladimir Kličko a Tyson Fury se setkali tváří v tvář na poslední tiskové konferenci před jejich sobotním šlágrem o krále boxerské těžké váhy už v místě konání - düsseldorfské ESPRIT Aréně...
... a přestože si i tentokrát našel britský talent chvíle na vylomeniny, hodně se v tomto ohledu krotil. Došlo tak jen na posunky, nikoliv jako posledně na převleky Batmana a Jokera, kterého si zahrál jeho bratranec a taktéž neporažený boxer těžké váhy Hughie.
Nechyběl pochopitelně ani trenér britského bijce a strýc v jedné osobě Peter...
..., nebo na druhé straně manažer a sportovní ředitel stáje bratří Kličků K2 Promotions Bernd Bönte. Ten se dostal do konfrontace s manažerem britského bijce. Důvod? Rukavice. Ty byly údajně do týmu Furyho poslány už před pěti týdny, protistrana ale až nyní přišla s tím, že Britovi vadí kvůli palci, že mu hrozí zranění a musí se upravit. Bönte si nyní postěžoval, že se nemusí vše stihnout včas.
Foto: Reuters
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
25. 11. 2015 6:15
V úterý odpoledne proběhla v německém Düsseldorfu poslední tisková konference před zápasem o krále těžké váhy mezi současným vládcem Vladimirem Kličkem a jeho britským vyzývatelem Tysonem Furym.

V úterý odpoledne proběhla v německém Düsseldorfu poslední tisková konference před zápasem o krále těžké váhy mezi současným vládcem Vladimirem Kličkem a jeho britským vyzývatelem Tysonem Furym. Co na ni zaznělo?

Více o bojových sportech čtěte ZDE

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Šéf polského agrárního hnutí a novinář prý byli špehováni programem Pegasus

Šéf polského konzervativního agrárního hnutí AgroUnia Michal Kolodziejczak a novinář Tomasz Szwejgiert, který napsal knihu o ministrovi vnitra ve vládě národně-konzervativního Práva a spravedlnosti, jsou dalšími oběťmi špehování za pomoci izraelského počítačového programu Pegasus. Dnes o tom podle agentury AP informovala kanadská analytická skupina Citizen Lab.

Už v uplynulých týdnech vyšlo najevo, že izraelský program Pegasus, který napadá mobilní telefony a je podle svého výrobce primárně určen pro odhalování teroristů a zločinců, byl v Polsku použit proti třem lidem. Jde o právníka, prokurátorku a senátora - všichni jsou kritiky Práva a spravedlnosti. AP uvádí, že šlo o první potvrzené případy, kdy nástroj využívaný represivními režimy byl nasazen v Evropské unii. Zjištění vedlo ke zřízení vyšetřovací komise v polském Senátu ovládaném opozicí; tato komise však nemá žádné pravomoci.

před 4 hodinami

Odvolací soud v New Yorku zamítl odvolání a potvrdil doživotní trest mexickému narkobaronu Joaquínu Guzmánovi, který je známý pod přezdívkou El Chapo

V roce 2019 Guzmán dostal doživotí v jednom z největších procesů s nelegálními obchodníky s drogami v USA za pašování omamných látek a řadu násilných činů. Soud smetl ze stolu všechny argumenty Guzmánovy obhajoby, uvedla agentura AFP.

Další zprávy