Fury na tiskové konferenci nejprve řešil rukavice, pak očichával Klička

V úterý odpoledne proběhla v německé Düsseldorfu poslední tisková konference před zápasem o krále těžké váhy mezi současným vládcem Vladimirem Kličkem a jeho britským vyzývatelem Tysonem Furym...
Vladimir Kličko a Tyson Fury se setkali tváří v tvář na poslední tiskové konferenci před jejich sobotním šlágrem o krále boxerské těžké váhy už v místě konání - düsseldorfské ESPRIT Aréně...
... a přestože si i tentokrát našel britský talent chvíle na vylomeniny, hodně se v tomto ohledu krotil. Došlo tak jen na posunky, nikoliv jako posledně na převleky Batmana a Jokera, kterého si zahrál jeho bratranec a taktéž neporažený boxer těžké váhy Hughie.
Nechyběl pochopitelně ani trenér britského bijce a strýc v jedné osobě Peter...
..., nebo na druhé straně manažer a sportovní ředitel stáje bratří Kličků K2 Promotions Bernd Bönte. Ten se dostal do konfrontace s manažerem britského bijce. Důvod? Rukavice. Ty byly údajně do týmu Furyho poslány už před pěti týdny, protistrana ale až nyní přišla s tím, že Britovi vadí kvůli palci, že mu hrozí zranění a musí se upravit. Bönte si nyní postěžoval, že se nemusí vše stihnout včas.
Foto: Reuters
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
25. 11. 2015 6:15
V úterý odpoledne proběhla v německém Düsseldorfu poslední tisková konference před zápasem o krále těžké váhy mezi současným vládcem Vladimirem Kličkem a jeho britským vyzývatelem Tysonem Furym.

V úterý odpoledne proběhla v německém Düsseldorfu poslední tisková konference před zápasem o krále těžké váhy mezi současným vládcem Vladimirem Kličkem a jeho britským vyzývatelem Tysonem Furym. Co na ni zaznělo?

Více o bojových sportech čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Inter vyhrál v Parmě a vede italskou ligu před AC už o šest bodů

Fotbalisté Interu Milán vyhráli dohrávku 25. kola italské ligy na hřišti Parmy 2:1 a v čele tabulky zvýšili náskok před městským rivalem AC už na šest bodů. Dvěma góly v rozmezí osmi minut ve druhém poločase se na vítězství podílel chilský útočník Alexis Sánchez po asistencích belgického kanonýra Romelua Lukakua. Předposlední tým tabulky dokázal už jen snížit zásluhou Brazilce Hernaniho.

Inter drží v Serii A už devět zápasů neporazitelnost a šestou výhrou za sebou využil středeční bodovou ztrátu AC Milán po remíze 1:1 s Udine. Parma naopak čeká na tříbodový zisk už 16 kol a zaostává o šest bodů za pozicemi znamenajícími udržení v soutěži.

před 7 hodinami

Na Novém Zélandu byla dnes tři zemětřesení, hrozí cunami

Nový Zéland dnes zasáhlo již třetí zemětřesení, úřady varují před cunami a nařídily evakuaci některých oblastí, píše AFP. Zatím poslední dnešní zemětřesení, o síle 8,0 stupňů, zasáhlo Kermadekovy ostrovy.

Dříve během dneška seismologové ve stejné oblasti naměřili otřesy o síle 7,4 stupně. Brzy ráno tamního času zasáhly Nový Zéland o 900 kilometrů jinde otřesy o síle 7,2 stupně, píše agentura Reuters. Zatím nebyla hlášena žádná zranění ani škody na majetku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy