Fury na tiskové konferenci nejprve řešil rukavice, pak očichával Klička

V úterý odpoledne proběhla v německé Düsseldorfu poslední tisková konference před zápasem o krále těžké váhy mezi současným vládcem Vladimirem Kličkem a jeho britským vyzývatelem Tysonem Furym...
Vladimir Kličko a Tyson Fury se setkali tváří v tvář na poslední tiskové konferenci před jejich sobotním šlágrem o krále boxerské těžké váhy už v místě konání - düsseldorfské ESPRIT Aréně...
... a přestože si i tentokrát našel britský talent chvíle na vylomeniny, hodně se v tomto ohledu krotil. Došlo tak jen na posunky, nikoliv jako posledně na převleky Batmana a Jokera, kterého si zahrál jeho bratranec a taktéž neporažený boxer těžké váhy Hughie.
Nechyběl pochopitelně ani trenér britského bijce a strýc v jedné osobě Peter...
..., nebo na druhé straně manažer a sportovní ředitel stáje bratří Kličků K2 Promotions Bernd Bönte. Ten se dostal do konfrontace s manažerem britského bijce. Důvod? Rukavice. Ty byly údajně do týmu Furyho poslány už před pěti týdny, protistrana ale až nyní přišla s tím, že Britovi vadí kvůli palci, že mu hrozí zranění a musí se upravit. Bönte si nyní postěžoval, že se nemusí vše stihnout včas.
Foto: Reuters
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
25. 11. 2015 6:15
V úterý odpoledne proběhla v německém Düsseldorfu poslední tisková konference před zápasem o krále těžké váhy mezi současným vládcem Vladimirem Kličkem a jeho britským vyzývatelem Tysonem Furym.

V úterý odpoledne proběhla v německém Düsseldorfu poslední tisková konference před zápasem o krále těžké váhy mezi současným vládcem Vladimirem Kličkem a jeho britským vyzývatelem Tysonem Furym. Co na ni zaznělo?

Více o bojových sportech čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 5 minutami

Pohár bude bez fanoušků, vstupenky si rozdělí partneři

Fotbalová asociace České republiky nebude moci kvůli aktuálním protikoronavirovým opatřením poskytnout finalistům domácího poháru vstupenky pro volný prodej fanouškům. Povolená kapacita 10 procent diváků na stadionu je pro zápas mezi Plzní a Slavií vyhrazena dlouhodobým partnerům. Uvedli to představitelé soutěže na twitteru.

"Aktuální epidemiologická výjimka stanovuje maximální možnou hranici naplnění stadionu na deset procent celkové kapacity. Ta je určena pouze dlouhodobým partnerům a z tohoto důvodu nemůže momentálně FAČR zahájit prodej vstupenek na finálový zápas," uvedli zástupci soutěže.

"Vzhledem k aktuálním opatřením neobdrží klub od FAČR žádnou volnou kapacitu vstupenek, které by mohly být nabídnuty do volného prodeje pro fanoušky," informoval na svých stránkách i plzeňský klub.

Finálový duel, v němž mohou slávisté završit double, se uskuteční v plzeňské Doosan Aréně 20. května od 17:00.

Zdroj: ČTK
před 30 minutami

Milion chvilek svolal na příští čtvrtek demonstraci, bude požadovat demisi Benešové

Spolek Milion chvilek pro demokracii v reakci na odstoupení nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, který naznačil, že čelil tlaku ministryně spravedlnosti Marie Benešové, svolal na příští čtvrtek demonstraci, na níž bude požadovat demisi ministryně. Konat se bude 20. května od 18:30 na Václavském náměstí.

"Nátlak Marie Benešové na Pavla Zemana je naprosto nepřijatelný. Vyšetřování kauzy Čapí hnízdo se chýlí ke konci a hradní kauzy probublávají. Tahle vláda nesmí rozhodovat o dalším nejvyšším státním zástupci," řekl k okolnostem pro pořádání demonstrace předseda Milionu chvilek Benjamin Roll. 

"Požadujeme demisi Marie Benešové. A požadujeme, aby vláda s trestně stíhaným premiérem nevybírala nového státního zástupce," dodal.

Spolek kvůli tomu zrušil původně plánované pondělní setkání "100 let stačilo!" k příležitosti 100 let od založení komunistické strany, kde plánoval předčítat jména obětí komunistického režimu před sídlem KSČM.

Zdroj: ČTK
Další zprávy