Na tréninku s Konečným. Z redaktora Aktuálně vytloukl duši

Prohlédněte si a přečtěte fotoreportáž redaktora Aktuálně.cz Antonína Vavrdy z tréninku s profesionálním boxerem Lukášem Konečným.
K setkání redaktora Aktuálně.cz a aspiranta na titul mistra světa došlo v tělocvičně nejúspěšnějšího českého profesionálního boxera týden před odletem Konečného do Washingtonu za životním duelem o titul šampiona ve střední váze WBO proti šampiónovi Peteru Quillinovi.
Redaktor Aktuálně.cz Tonda "boxer" Vavrda za Konečným po této nakládačce dnes za velkou louži také vyrazil, aby vám mohl zprostředkovávat tuto pro český box historickou událost přímo z místa.
Co se dělo před tím, než si před dvěma týdny v pátek vysloužil zaslouženou zlatavou odměnu v Konečného hospůdce, si můžete přečíst v komentářích redaktora pod dalšími snímky této galerie...
"Někteří mí novinářští kolegové již rukavice nejúspěšnějšího českého boxera historie Lukáše Konečného okusili a tak byl nejvyšší čas zakusit tuto s/m praktiku také na vlastní kůži. Jaké to bylo?
Foto: Filip Škeřík
Antonín Vavrda Antonín Vavrda, Filip Škeřík
15. 4. 2014 13:45
Prohlédněte si a přečtěte fotoreportáž redaktora Aktuálně.cz Antonína Vavrdy z tréninku s profesionálním boxerem Lukášem Konečným.

Prohlédněte si a přečtěte fotoreportáž redaktora Aktuálně.cz Antonína Vavrdy z tréninku s profesionálním boxerem Lukášem Konečným.

K jejich setkání v tělocvičně nejúspěšnějšího českého profesionálního boxera došlo týden před odletem Konečného do Washingtonu za životním duelem o titul mistra světa ve střední váze WBO proti šampiónovi Peteru Quillinovi.

Náš redaktor za ním po této nakládačce dnes za velkou louži také vyrazil, aby vám mohl zprostředkovávat tuto pro český box historickou událost přímo z místa.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 36 minutami

Za prvních sedm měsíců roku se v Česku nejvíce elektřiny vyrobilo z hnědého uhlí

Za prvních sedm měsíců letošního roku se nejvíce elektřiny vyrobilo v České republice z hnědého uhlí. Připadá na něj 38,4 procenta vyrobené elektřiny. Na druhém místě jsou jaderné elektrárny, které vyrobily 36,7 procenta elektřiny. Vyplývá to z informací interaktivního modulu Energostat oborového webu oEnergetice.cz.

Třetím největším producentem elektřiny v ČR byly v prvních sedmi měsících roku plynové zdroje, vyrobily 7,4 procenta elektrické energie. Solární elektrárny se na výrobě podílely z 3,7 procenta, biomasa 3,1 procenty a ostatní obnovitelné zdroje třemi procenty. Vodní elektrárny vyrobily 2,8 procenta elektřiny, ukazují data.

Statistika za leden až červenec letošního roku odráží situaci za celý loňský rok. V České republice se loni vyrobilo 84,9 terawatthodin (TWh) elektřiny, což je meziroční nárůst o 4,3 procenta. Největší podíl na výrobě mělo hnědé uhlí, z něhož se vyrobilo 31,4 TWh elektřiny. Na druhém místě jsou jaderné elektrárny, které vyrobily 30,7 TWh elektřiny.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Celníci odhalili nelegální výrobce cigaret, daňové úniky přesáhly 170 milionů korun

Celníci během dvou rozsáhlých razií na několika místech republiky objevili tuny tabáku, miliony kusů cigaret či velmi výkonné linky na výrobu cigaret a dalších tabákových výrobků. Rozkryli daňové úniky za dohromady víc než 170 milionů korun, informovala dnes mluvčí celníků Martina Kaňková. Po první akci policisté obvinili 14 osob z krácení daní. Při druhé odkryli mezinárodní skupinu osob, která obchodovala s nelegálně vyráběnými cigaretami na území více států. Stíhají 12 podezřelých.

Při první akci s krycím názvem Kolosseum odhalili celníci daňový únik ve výši nejméně 130 milionů korun. Při prohlídkách našli na Olomoucku sklad a kompletní výrobní linku a technologii na výrobu cigaret, balicí linku na cigaretové krabičky, sušárnu na tabák a dieselagregát na výrobu elektrické energie.

Během druhé akce nazvané Capello celníci na Plzeňsku a v Praze zajistili více než šest milionů cigaret, dvě tuny tabáku, dvě tuny tabákového odpadu, komponenty k výrobě cigaret a výrobní linku na výrobu cigaret. Způsobenou škodu na spotřební dani vyčíslili v tomto případě na víc než 43 milionů korun.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Bývalá šéfka Energetického regulačního úřadu hlásí přes 50 tisíc podpisů pro prezidentskou volbu

Bývalá předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková nasbírala dostatek petičních podpisů k podání prezidentské kandidatury. Ke konci července jich měla 51 tisíc, sdělil její manažer Petr Viktorýn. Přes 50 tisíc potřebných podpisů již dříve oznámil i podnikatel Tomáš Březina a Jiří Kotáb. Další kandidáti hlásí desítky tisíc podpisů občanů. Za jejich sběr někteří z nich platí brigádníkům řádově desítky korun za podpis, část uchazečů o Hrad ale spoléhá na dobrovolníky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy