Pelta i Hadamczik. Které sportovní osobnosti můžete volit?

Alois Hadamczik, Miroslav Pelta, Petr Novák či boxer Lukáš Konečný. Podívejte se, které známé osobnosti českého sportu budou o víkendu bojovat o hlasy českých voličů.
Šéf českého fotbalu a majitel fotbalového Jablonce Miroslav Pelta jde do voleb za ODS. Kandidovat bude do zastupitelstva Jablonce nad Nisou na pozici číslo šest.
I když hraje fotbal v Plzni, žije v Praze a tam bude také kandidovat. Hvězda Viktorky Pavel Horváth je na kandidátní listině za ODS pro volby do městské části Prahy - Dubeč na jedenáctém místě.
Do zastupitelstva by se také rád dostal žokej Josef Váňa. Ten tak bude o víkendu bojovat nejen ve Velké pardubické. Ikona dostihového sportu kandiduje ve své Bohuslavi.
Mezi lany měl pěsti tvrdé, a tak jde i do politiky. Boxer Lukáš Konečný kandiduje do obecního zastupitelstva v Ústí nad Labem za stranu Ústecké fórum občanů.
Foto: CPA Eduard Erben
Adam Sušovský Adam Sušovský
10. 10. 2014 7:43
Miroslav Pelta kandiduje za ODS do obecního zastupitelstva Jablonce, Alois Hadamczik jde do boje jako lídr SNK v Kravařích. Podívejte se, která sportovní jména bojují o hlasy voličů.

Praha - Miroslav Pelta jako šestý muž ODS kandiduje do obecního zastupitelstva Jablonce, Alois Hadamczik jde do boje jako lídr Strany nezávislých kandidátů v Kravařích. Podívejte se, které známé sportovní osobnosti tento týden bojují o hlasy voličů.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy