Doktor se na OH do Pekingu nedostal. Asi končí kariéru

Red Spo
17. 5. 2008 13:50
Doktor byl s deblkanoí poslední

Milán - Dvojnásobný olympijský vítěz Martin Doktor skončil na kilometrové trati v sobotním finále ME v deblkanoi s Jiřím Hellerem na poslední deváté příčce a nekvalifikoval se tak na olympijské hry v Číně.

Doktor, jenž na hrách v Atlantě získal dvě zlaté medaile, tak nejspíš ukončí aktivní kariéru.

"Zřejmě ano, ale definitivně se rozhodnu až na podzim. Nechám si to pořádně uležet v hlavě, je to pro nás teď velké zklamání," řekl Doktor pro server sportovninoviny.cz.

Za týden čtyřiatřicetiletý reprezentant po závodě komentoval špatný výsledek rázně: "Prostě jsme dostali na budku, a tím to končí."

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy