Nebe, Peklo, Ráj za jediný den. Biker Maroši vám ukáže taje Českého ráje

yac yac - za podpory: Red Bull logo sponzorovaný obsah
3. 8. 2020 13:01
Dante Alighieri potřeboval v Božské komedii na procházku nebeskými sférami celý den, biker Michal Maroši za stejnou dobu stihl nejen ráj, ale i peklo. Pravda, při procházce Českým rájem mu sice chyběla krásná Beatrice a také očistec přeskočil, zato v perle české krajiny odhalil místa, o která běžný návštěvník zavadí jen náhodou. Pojďte se na ně podívat ve čtyřminutové reportáži.
Moje místo: Michal Maroši (verze CHKO) | Video: redbull.cz

Po oblíbených místech Michala Marošiho se můžete projít ve třetím dílu seriálu Moje místo, který vznikl v dílně společnosti Red Bull.

Upozornění: Na území CHKO Český ráj je možné provozovat cyklistiku pouze na pozemních komunikacích a cyklostezkách. Pro freeride ježdění je zapotřebí mimořádné povolení od vedení CHKO. 

 

Právě se děje

před 8 minutami

Vlivný předseda PiS Jaroslaw Kaczyński se stane vicepremiérem polské vlády

Vlivný předseda polské vládní strany Právo a spravedlnost (PiS) Jaroslaw Kaczyński se stane členem vlády. Zastávat bude funkci vicepremiéra, oznámil premiér Mateusz Morawiecki. V letech 2006 a 2007 už Kaczyński stál v čele vlády.

Polská vládní koalice byla v posledních týdnech v krizi, hovořilo se i o předčasných volbách. V sobotu ale zástupci PiS a menších stran Solidární Polsko a Dohoda podepsali novou koaliční smlouvu, která má zaručit fungování vlády do příštích řádných voleb.

Zdroj: ČTK
Další zprávy