Nebe, Peklo, Ráj za jediný den. Biker Maroši vám ukáže taje Českého ráje

yac yac - za podpory: Red Bull logo sponzorovaný obsah
3. 8. 2020 13:01
Dante Alighieri potřeboval v Božské komedii na procházku nebeskými sférami celý den, biker Michal Maroši za stejnou dobu stihl nejen ráj, ale i peklo. Pravda, při procházce Českým rájem mu sice chyběla krásná Beatrice a také očistec přeskočil, zato v perle české krajiny odhalil místa, o která běžný návštěvník zavadí jen náhodou. Pojďte se na ně podívat ve čtyřminutové reportáži.
Moje místo: Michal Maroši (verze CHKO) | Video: redbull.cz

Po oblíbených místech Michala Marošiho se můžete projít ve třetím dílu seriálu Moje místo, který vznikl v dílně společnosti Red Bull.

Upozornění: Na území CHKO Český ráj je možné provozovat cyklistiku pouze na pozemních komunikacích a cyklostezkách. Pro freeride ježdění je zapotřebí mimořádné povolení od vedení CHKO.

před 23 minutami

Lipsko navzdory střelecké převaze pouze remizovalo ve Stuttgartu

Fotbalisté Lipska v úvodním kole bundesligy remizovali ve Stuttgartu 1:1. O jediný gól hostů se postaral nejlepší hráč minulé ligové sezony Christopher Nkunku. Čtvrtému týmu minulé sezony nestačilo na výhru ani 27 střel a po prohře v Superpoháru s Bayernem Mnichov si připsali ztrátu i v ligové soutěži.

V 8. minutě otevřel skóre francouzský útočník Nkunku, který byl díky 20 brankám a 13 asistencím vyhlášen nejlepším hráčem minulé ligové sezony. I druhý gól vstřelil francouzský fotbalista, záložník Stuttgartu Ahamada, který ve 31. minutě vyrovnal. Patnáctý tým minulé sezony prohrál s Lipskem předchozích šest zápasů za sebou, ve druhém poločase však i přes velkou útočnou aktivitu hostů neinkasoval.