Britský boxer Towell zemřel po K.O. v ringu

ČTK ČTK
1. 10. 2016 10:26
Britský boxer Mike Towell zemřel na následky poranění mozku, která utrpěl ve čtvrtečním utkání v Glasgow. Dale Evans z Walesu poslal pětadvacetiletého Skota dvakrát k zemi, než rozhodčí v pátém kole zápas ukončil. Towell byl převezen do nemocnice, ale boj o život o den později prohrál. V ringu byl až do osudného zápasu neporažen, na kontě měl jedenáct vítězství a jeden nerozhodný výsledek. Jeho přítelkyně Chloe Rossová uvedla, že si v posledních dnech stěžoval na bolesti hlavy, ale přičítal to běžné migréně.
Box - ilustrační foto
Box - ilustrační foto | Foto: Freeimages/andysteel
 

Právě se děje

před 9 minutami

Na počest zesnulého předsedy Senátu Kubery bude pondělí 3. února v Česku dnem státního smutku. Usnesení vlády ukládá vyvěšení vlajek na půl žerdi.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 22 minutami

Šéf ČTÚ rezignoval kvůli aukci 5G kmitočtů

Předseda Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) Jaromír Novák dnes rezignoval. Důvodem je snaha ministerstva průmyslu a obchodu změnit podmínky aukce kmitočtů pro mobilní sítě 5G. Novák to uvedl v rezignačním dopise zveřejněném na Twitteru.

Ministerstvo vedené vicepremiérem Karlem Havlíčkem (za ANO) dnes vládě předložilo materiál o dalším směřování aukce, který s ČTÚ jako organizátorem soutěže nekonzultovalo. Novák stál v čele regulačního úřadu od roku 2013. Předtím působil na ministerstvu průmyslu jako ředitel divize digitální ekonomiky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy